Jump to content

RUR majice 2012


  

56 members have voted

  1. 1. Kakav kroj majice volite?

    • Majice 2011 - nešto duže, sa nešto dužim (al' kratkim) rukavima
      14
    • Majice 2010 - kraći kratki rukavi, "strukirane" i kraće dužine (možda i malo uže!)
      26
    • Majice 2009 - standardna t-shirt majica, normalan kratki rukav + normalna dužina
      13
    • Majice 2008 i starije, ili neke druge majice (navedite šta u postu)
      3
  2. 2. Kakav materijal majice vam najviše odgovara?

    • Majice 2011 - češljani pamuk, "deblje"
      17
    • Majice 2010 - obični pamuk, "tanje"
      29
    • Majice 2009 - obični pamuk, "deblje"
      8
    • Majice 2008 i starije ili neki drugi materijal (navedite šta u postu)
      2
  3. 3. Koja štampa vam je najbolja? NE MOTIV, već KVALITET ŠTAMPE

    • Majice 2011 - (Troll, Haron, RUR pixel...)
      20
    • Majice 2010 - (Sve su iste, pajser, Samo rejv "ljubičast")
      17
    • Majice 2009 - (Samo Rejv zeleni, crveni, zupčanik...)
      8
    • Majice 2008 - (Na terasi imate pušci, Kole...)
      9
    • Majice 2007 i starije ili neka druga štampa (navedite šta u postu)
      2


Recommended Posts

Došlo je i to vreme da iznova razmišljamo o majicama za narednu sezonu.

Iako već unapred znam da ćemo otprilike imati jednake glasove za sve ponuđeno, hajde da ispitamo narod, možda sam se i prevario.

Pored toga što bi bilo lepo da kažete koje su vam se majice po kroju, kvalitetu materijala i kvalitetu štampe najviše dopadale tokom godina, iskoristite minut da se podsetite koliko ste matori, jer je ovo šesta ili sedma uzastopna godina da majice pravimo :)

A ono što bih zapravo najviše voleo jeste da date predlog/ideju šta biste voleli da vidite na majicama ove godine, bez obzira na to da li je u pitanju samo neka vodilja ili kompletno razrađena ideja sa predlogom fonta, boja, izgleda ili nekim logoom/vizualom kojeg ste videli a mislite da bi tako neki sličan super legao za vašu ideju.

Mi ćemo kao i uvek paralelno razmišljati o novim idejama, o reprintu nekih starih koje ljudi traže i dalje (Pajser, Samo Rejv...), ali što više infa pokupimo sa svih strana biće bolje.

Plus, ne sećam se da li sam ovo napisao, pa ću iskoristiti priliku da to sada uradim. Prošle godine su svi koji su kupili majice putem postexpressa od nas dobili na kućnu adresu Unicef čestitke za novu godinu. Odnosno, izdvojili smo budžet od svih majica i uložili u kupovinu čestitki kao pomoć onima kojima je najpotrebnija. Znam da se Corey ne bi složio da su pare otišle gde treba :) a verovatno i još poneko, ali eto, svako ko je kupio majicu je pomogao na taj način. Ove godine ćemo uraditi isto, ali ćemo fond najverovatnije usmeriti lokalno i naravno u skladu sa finansijama.

Mislim da sam sve obuhvatio, vi pomenite oko majica i ono što ja nisam ovde pitao i rekao a smatrate važnim, pa da se pripremimo na vreme za leto 2012, kažu biće poslednje! :)

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam se lomio oko ovih pitanja gore. Poslednji kvalitet majice mi je najbolji do sada, a opet, nije svejedno kad je napolju preko tries stepeni jer je deblja majica bez lufta. Kroj mi je 2010 defintivno naj, samo da ranfle i okovratnici i ostalo budu bolji, a generalno su mi proporcije tih majica super. Za razliku od 2011, koju su dobre, sve dok ne dođe XXL ako se ne varam i veće, gde su rukavi ko nogavice. 2010 štampa definitvno.

Da skratim:

- Bolje rukave, oblik. Manje više 2010, kvalitetnija majica.

- Malo veći brojevi i razlike između njih za 2010 kroj

- Štampa koja će ostati na majici, a da ne bude predebela, a la 2010.

- Kvalitet 2011

- Raznovrsniji dizajn, tematski, a i vizuelno

- Bejzbol majica za kojom kukam neko vreme

- Da košta bar 1999 din, da i zaradimo mi nešto :D

- A da, i neku golu ženu print na nekoj majici!!!

EDIT: inače gledam ovu klanrur Hadouken Sf majicu i deluje mi kao fizički najvalitetnija rur majica ikad. Štampa i dalje sva tu, ko nova. Majica, isti oblik kao i dana kad je iz kese izvađena. Materijal taman, nit predebeo, nit pretanak, a posle zilion pranja i dalje izgleda proprilično dobro. Oblik deluje kao regular, a leži ko saliven.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

I ja glasam za kroj 2010, i kvalitet 2011.

One iz 2010.... su nachelno imale "vise mesta za vrat" nego na primer iz 2009 ( na koje su se ljudi zalili valjda)... ali se posle pranja (dakle vrsta majice 2010), skupile jako da mi je glava jedva prolazila... sto je dovelo do rasparavanja onog shava sto ide duz ramena.

Sve u svemu... da ponovim, cini mi se da su krojevi bili dobri 2010, a da je kvalitet bio bolji 2011.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam se lomio oko ovih pitanja gore. Poslednji kvalitet majice mi je najbolji do sada, a opet, nije svejedno kad je napolju preko tries stepeni jer je deblja majica bez lufta. Kroj mi je 2010 defintivno naj, samo da ranfle i okovratnici i ostalo budu bolji, a generalno su mi proporcije tih majica super. Za razliku od 2011, koju su dobre, sve dok ne dođe XXL ako se ne varam i veće, gde su rukavi ko nogavice. 2010 štampa definitvno.

Da skratim:

- Bolje rukave, oblik. Manje više 2010, kvalitetnija majica.

- Malo veći brojevi i razlike između njih za 2010 kroj

- Štampa koja će ostati na majici, a da ne bude predebela, a la 2010.

- Kvalitet 2011

- Raznovrsniji dizajn, tematski, a i vizuelno

- Bejzbol majica za kojom kukam neko vreme

- Da košta bar 1999 din, da i zaradimo mi nešto :D

- A da, i neku golu ženu print na nekoj majici!!!

EDIT: inače gledam ovu klanrur Hadouken Sf majicu i deluje mi kao fizički najvalitetnija rur majica ikad. Štampa i dalje sva tu, ko nova. Majica, isti oblik kao i dana kad je iz kese izvađena. Materijal taman, nit predebeo, nit pretanak, a posle zilion pranja i dalje izgleda proprilično dobro. Oblik deluje kao regular, a leži ko saliven.

Shoryuken. :P

A i dovoljno je da cena bude 1499, ti ionako plaćaš da bi radio. :O

Glasao sam za sve 2008, pošto su bile mega.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ha, 'ladno mi je pojeo forum post!

jesu te 2008 bile kul, samo da se setimo gde smo ih radili, mada mislim da znam.

a oko rasparanja okovratnika, sad se više ne rade na taj fazon ti okovratnici/kragnice, tako da neće ni biti tih problema!

Link to comment
Share on other sites

2010 je kurac realno bio,skupila se odmah,iako mi se kroj najvise svideo...2011. je kul kroj,kvalitet je mega,ali su rukavi jedino malo predugacki za moj ukus...e sad,ne znam da li je kolaz samo rejv iz 2009. ili 2010. ali on mi je obojio pola charapa i drugog vesha:)))))))))

2008. (ako su to one fruit of the loom) su isto bile do jaja (ili su one bile 2009. godine)?

od ideja za ovu godinu,hocu majicu,napred da pise SRPSKA LIGA,a nazad ISTOK :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da, 2008 je ta ... 2009 je bio zupčanik, tako da mislim da nisi pogrešio, mada se i meni mešaju te godine :)

2007 smo radili onaj RUR brzinometar i Transformersa što je Srba pravio (kapiram da je na to zaboravio već :))

Link to comment
Share on other sites

Onaj mozaik-zupcanik je po meni najbolji kvalitet/stampa, e sad koja je to godina... *shrug*

edit: sad proverih, fruit of the loom je

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...