Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pogledao sam 1408 - jebeno mrzim filmove sa sta-je-pisac-hteo-da-kaze krajem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A po cemu je BG bolji od KPB za nju? Bolje da se prca sa mladim i uspesnim sportistom nego matorim osedelim streberom!

Mislim da je prica isla u pravcu da izgleda toliko dobro da moze naci i nekog sa parama i mozgom za razliku od glupog fudbalera.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

trupsi potrčko

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

propustio tranziciju venere, super

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je prica isla u pravcu da izgleda toliko dobro da moze naci i nekog sa parama i mozgom za razliku od glupog fudbalera.

A ti pretpostavljas da ona hoce sa svojim momkom da raspravlja o poluraspadu uranijuma na temperaturama od 5000 stepeni celzijusa, markoekonomskoj situaciji u kambodzi i paradoksu iznenadnog vesanja? A sta mislis o mogucnosti da je glupa ko kurac i da oce da je poznati, bogati, uspesni, NJOJ privlacni fudbaler sa plocicama i to raznese od tjune?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ali zato krompir i hleb...

dun dun duuuun

Pa, šda god čistunci ishrane mislili, tu možeš da uradiš sledeću foru. Sveže ispržene mlade krompiriće sitno iseckaš, rokneš ih preko pavlake namazane na hleb, dodaš malo sito iseckanog paradajza i opet imaš carski sendvič. :))

Pohovane tikvice idu do jaja u sendviče sa puterom/margarinom. Preko toga rokaš kačkavalj i neko dobro suhomesnato ili suvi vrat i odvališ se od života. [:p]

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ovaj daki misli da razume svet

sine, znaju oni to što si ti napisao, ali im je žao što je takva lepota protraćena na ćurku

Ja i dalje ne mislim da je protracena, ja mislim da su savrseni jedno za drugo.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pa, šda god čistunci ishrane mislili, tu možeš da uradiš sledeću foru. Sveže ispržene mlade krompiriće sitno iseckaš, rokneš ih preko pavlake namazane na hleb, dodaš malo sito iseckanog paradajza i opet imaš carski sendvič. :))

Pohovane tikvice idu do jaja u sendviče sa puterom/margarinom. Preko toga rokaš kačkavalj i neko dobro suhomesnato ili suvi vrat i odvališ se od života. [:p]

Istina.

http://www.youtube.com/watch?v=fqu8YcqvNKA

Edited by VELIKI KURAC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...