Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Opet sugavo vreme, a taman su se ribe razgolitile :)

Jedva ustadoh jutros, kao da me neko maljem opalio po glavi.

mozda nije po glavi i mozda nije maljem [:0]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja kao znao da će biti ladnije pa nisam ostavio otvoren prozor, već samo na luft, i opet sam morao jutros da ustanem i zatvorim ga. problemi!

sad lepo jeo ... inače, pokazao babi na google earthu selo njeno, ona je negde uhvatila info da postoji google earth i kao "e da mi pokažeš na kompjuteru selo videla sam da može". I ja našao i pokazao joj sve, plus neke fotografije okačio neko itd. Skoro je nisam video tako zainteresovanu za nešto, neverovatno :) Skroz sam se oraspoložio :)

Link to comment
Share on other sites

sad lepo jeo ... inače, pokazao babi na google earthu selo njeno, ona je negde uhvatila info da postoji google earth i kao "e da mi pokažeš na kompjuteru selo videla sam da može". I ja našao i pokazao joj sve, plus neke fotografije okačio neko itd. Skoro je nisam video tako zainteresovanu za nešto, neverovatno :) Skroz sam se oraspoložio :)

Ovo sam ja isto pokazao 85ogodišnjem dedi, njegovo selo je na KiM blizu Prizrena, takozvana sredačka župa. Jako je srećan bio, i sve je znao da mi objasni gde je šta i kako stoje stvari, baš sam video da mu naviru lepe uspomene :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mojih dedova gajbe moze u street viewu da vidi earthworm jim

:c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pokazao dedi njegovu staru gajbu u Sidneju u "streetview" modu.

Je l' mogu gajbe vasih dedova da se vide u "street view" modu?!

Jebes dedu koji nije pesacio 15km do skole i na posao po snegu do kolena.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Mene je probudilo neko kuče koje je očigledno otkačilo lanac sa kojim su ga vezali za nešto, i onda trči po ulici i vuče lanac od tri metra metalni koji pravi zvuk kakav i pravi metal kad se vuče po asfaltu ... al' on valjda od sreće trči gore dole, ne prestaje ... a malo doduše ima tu neke asocijacije i sa nekim hororima tipa silent hill, kad čuješ ono kad se vuče metal :) Al' sam napisao post, svaka mi čast.

Link to comment
Share on other sites

irEc1.jpg

Ali gledam sinoc i razmisljam, ma kao dobija duda opusteno...

covek je stvarno doktorirao dobijanje utakmica u tesnoj zavrsnici..

Dobro jutro radni ljudi

20120514101011.jpg

:tf:

American-Pie---All-5-Slices-Cd-Cover-7373.jpg

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da prestanem da pusim. Gej fore stop. Prvi put u zivotu da to zaista zelim jer me pocela drmati alergija na polen i to dvoje se nikako ne slazu i nikad mi nije bilo teze plucima!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ja sam čuo obrnuto, da dim ubija sve u vazduhu i onda je lakše ljudima koji su alrgični na nešto. To je otprilike bio jedini upside pušenja na koji sam ikada naleteo. Osim što izgledate cool i prave ste face, naravno.

Problem je sto se meni ta alergija spusta na pluca i onda imam sezonski bronhitis. Smanji mi se kapacitet pluca dosta, jedva disem, kasljem i tako neki uzasi. Sa druge strane, pomaze kijavici i svrabu u nosu.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...