Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne mora da znači, meni je isto sevala paja da učim u srednjoj, uvek sam navlačio da imam taman preko 3.5 i to je to, a onda sam na faksu krenuo da učim. dobro, možda je do toga što mi je faks prelak, ali u svakom slučaju da sam nastavio da se ponašam isto kao u srednjoj ne bih završio ni prvu godinu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ruski Car to ono sto drzi Aca Bulic i kafa je 400 din?

Sramota za Beograd i poraz tradicije i istorije od strane kapitala i globalizma.

ruski car tradicija [roflmao]

Ne znam, niti me zanima ko ga je držao ili ko ga je kupio bio, ali kafana ruski car postoji u kontinuitetu u tom objektu još od 19. veka , a sad otvaraju nekakav Vapijano ili šta već. Može i kafanu ''?'' koja postoji 200 godina da kupi neki random tajkun/mafijaš, pa to ne menja priču i tradicionalnu vrednost te kafane.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Čitam sad u ''24 sata'' da je čuvena kafana-restoran ''Ruski car'' prestala da postoji i da će na njenom mestu da se otvori nekakva picerija iz lanca picerija ''Vapijano''. Sramota za Beograd i poraz tradicije i istorije od strane kapitala i globalizma.

Realno, otkad je Ruskog cara kupio MPC, tad je to prestao da bude ruski car. Meni je bio gotivan back in the day, sav onako raspao, ali sa i dalje kul kolačima itd, onda je došao MPC, konobari sa PDA uređajima i kolači od 800 kinti i u tom smislu me zabole sad šta će da bude, a Vapiano nikad grđe mesto, kao McDonalds samo skup :))

Link to comment
Share on other sites

prijatno sam iznenadjen tikvesovim sardoneom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

tenis je car

dok nisam prvi put probao da igram gadili su mi se wannabe djokovici, al' sam onda shvatio koliko je do jaja

bolji je od bilo kog timskog sporta, jednostavno je osecaj drugaciji

kad nesto zajebes znas da si sam kriv i obratno

Link to comment
Share on other sites

Lose poredjenje :) onda se moze reci hej timski sport je bolji jer ako pobedis imas sa kim da podelis a to je nesto najlepse :) SJEKIRO!:D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Timski sportovi su sranje, uvek neko slekuje

Pusti Kilija...voli da grli znojave muskarce na kraju :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...