Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lol, čujem Metaliku s terase i razaznajem pesme

sto si iskulirao cert?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne daj se leško, sve je ipak ok! A vesti o tome da je umro neko ko zapravo nije umro stalno se pojavljuju. Možda je tipa neko istog imena umro zapravo pa ovi mislili ovaj, ili su pogrešno razumeli ime tog ko je riknuo itd itd.

Lep dan danas, probudili me ujutru šinteri kao jure neke kučiće, ja sam na fazon - jel oni uopšte postoje? Bukvalno sam mislio da je to samo neka "agencija grada beograda" koja zapravo ni ne postoji ali uzima pare ili imaju samo prostorije gde čitavog dana pikaju Conquiztador ili slagalicu na FB-u.

Link to comment
Share on other sites

random post o metalici

random post o dačiću i izborima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lep dan danas, probudili me ujutru šinteri kao jure neke kučiće, ja sam na fazon - jel oni uopšte postoje? Bukvalno sam mislio da je to samo neka "agencija grada beograda" koja zapravo ni ne postoji ali uzima pare ili imaju samo prostorije gde čitavog dana pikaju Conquiztador ili slagalicu na FB-u.

verovatno rade samo tri meseca pred izbore

poz za peru

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam da zavrsim ovu govnaziju,nivo govana u njoj je postao previsok

ne brini, nivo govana će drastično opasti kad upišeš faks, a tek kad se zaposliš, pa tu govana praktično ni nema!

Link to comment
Share on other sites

ne brini, nivo govana će drastično opasti kad upišeš faks, a tek kad se zaposliš, pa tu govana praktično ni nema!

jebi ga znam da ce porasti nivo govana ali se nadam ce mi filter proraditi inace cu izludeti :D inace iskuliram sve ali sljam se ne moze iskulirati uvek

Link to comment
Share on other sites

ja nisam išao na faks :/

nema frke, studirao sam ja za obojicu!

inače, gimnazija je car, makar u mom slučaju, jer nigde drugde nije bilo toliko inteligentnih i normalnih likova oko mene. na faksu je već bilo omg čobana.

Link to comment
Share on other sites

ivke je isao u trecu dok nije postala skola za sponzoruse :tf:

Pa rekao si da je otkazano u najavi :(

otkricu ti jednu tajnu

metalika je samo dosla na aerodrom da bi ljudi videli da su kao dosli,a zapravo juce je svirao fullhouse bend od ace lukasa,posto su oni svi metalci koji rade sa acom zbog para!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...