Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa hevi metal je ono sto je ozi svirao pre 50 godina. sve posle toga se menjalo i dobijalo drugacije nazive. ako si bio na takvoj svirci/koncertu onda nema frke

a brate sve je to isto! bio sam na hevi, trash, speed metal zurci!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

2012-50=1962

Као што ти ниси мислио буквално 50 година, тако ни он није морао да мисли буквално на хеви метал. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

daj neko anketu da vidimo koliko je ljudi sprcalo za 1maj. poz

ja nisam,ali sam sad siguran da ti jesi

wink wink

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo 3 i više sati fudbal sa nekom 30+ ekipom; fizički su jači i krupniji od nas, bolji tehničari od nas, slične kondicije kao mi, ali smo ih dobijali na ubijanje tempa i bunker-kontra taktikom coolface-1.png

Inače skontao sam na prvom maju da neću verovatno nikad da se oženim jer ću i sa 40 godina svako zaljubljivanje da doživaljavam kao šesnaestogodišnji junak romantične komedije sa sve punk-rock ljubavnom pesmom u pozadini icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je više nezrelost nego kukavičluk posredi, jer i ako mi je skoro 24 god i dalje živim kao da sam u srednjoj školi, čak i raskalašnije. Kontam da će tamo oko 30e da me pukne život u čelo, zasad mu se otimam iz čeljusti.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je više nezrelost nego kukavičluk posredi, jer i ako mi je skoro 24 god i dalje živim kao da sam u srednjoj školi, čak i raskalašnije. Kontam da će tamo oko 30e da me pukne život u čelo, zasad mu se otimam iz čeljusti.

he said my story was cool and he called me a bro

Link to comment
Share on other sites

ajmo koja ce veci dekolte i kraci sorc, odobravam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

razmisljam da li da uzmem sokovnik ili blender, kad sam naisao na ovo

http://www.tehnomanija.rs/sokovnici/philips_sokovnik_hr_1840.html

jel ima neko iskustva s ovim hibridima?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

poz! vreme mrtvo cekam leto ocu se znojim. planiram dolazak u srbiju maiku uskoro!

kad bi nasho neki posao tu ali nema sanse, mora se uclanim u neku stranku. jel planira neko neku strankicu uskoro :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jel planira neko neku strankicu uskoro :D

RUR stranka je već realno gotova stvar, gledam tamo po UPT-u, sabićemo od stručnosti kad se kandidujemo.

razmisljam da li da uzmem sokovnik ili blender, kad sam naisao na ovo

http://www.tehnomani...ik_hr_1840.html

imam iskustva sa onim "pravim" multipraktik uređajima, gde su blender i sokovnik na istom uređaju, ali ne ovako "izmenjivi" već zasebni, i to šljaka super.

Link to comment
Share on other sites

to je to

Požarevljanin Nenad S. (51) uhapšen je pošto je svom maloletnom sinu A. S. naneo posekotine po šaci, dok je ašovom tukao njegovu majku, odnosno svoju bivšu suprugu.

realno,lepo su rekli razlog hapsenja,ni ja ga ne bi hapsio sto je peglao zenu asovom :tf:

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...