Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Који је трип да снимају док возе? КК возе онако; хоће да се поубијају?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

vecina ima "dash" (vetrobransku?) kameru zbog lakseg resavanja krivice kod sudara, a i prevara kod osiguranja. Koliko sam cuo (a najbolje moze Srba da potvrdi) glavni hit u rusiji je da nosis laptop u ruci, bacis se ispred auta koji ide relativno sporo, i posle nadjes fensi advokata i trazis ostecenje za fizicke povrede ali i za "mega bitan sadrzaj laptopa" i slicno

ali ovaj na 5:40... "like I give a fuck" ?? ne kapiram uopste. A ne kapiram ni ovde sto pricaju u kolima, desi se neki OMG SUDAR PETORO MRTVO a oni nastavlju nepromenjenim tonom da pricaju

Link to comment
Share on other sites

Не само тај један на 5:40, има још бисера где људи као да иду да убију некога или да направе несрећу. То ми некако не иде у главу, ма како да су пијани, јмбу матер.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

vecina ima "dash" (vetrobransku?) kameru zbog lakseg resavanja krivice kod sudara, a i prevara kod osiguranja. Koliko sam cuo (a najbolje moze Srba da potvrdi) glavni hit u rusiji je da nosis laptop u ruci, bacis se ispred auta koji ide relativno sporo, i posle nadjes fensi advokata i trazis ostecenje za fizicke povrede ali i za "mega bitan sadrzaj laptopa" i slicno

ovo je i meni ispričao drugar koji je to pročitao na redditu :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...