Jump to content

Bajsem na more!


Recommended Posts

  • 1 month later...

Kakav bi to challenge bio da se ide kroz Kosovo ...Kapiram da ti je ovo najbolja ruta ali mislim da mozes cak i da skratis za par stotina kilometara...Eh da sam barem jedno 25 kg mrsaviji iz momenta bih pristao..

Good luck i nemoj da zaboravis da share fotkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije mogao da nakaci jer je karbonski ram, pa nije hteo da budzi rupe ... itd. Ja sam nosio njegov prtljag ...

Mislim, nije mi bio neki problem, to je taman tezina umesto satora/vrece/podloske koje nismo poneli iz tog razloga.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

gej

super je video, lepo si izmontirao, jedva da sam nešto preskakao, baš drži pažnju.

Svaka cast Spu! Ne znam da li je samo do mene ali video traje do 22-23 eg minuta ? Ostatak je crn i bez muzike.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari, al' mogu vam reci da i nije bio neki poduhvat ... mislim put je bio odlicno iskustvo samo sto sam ocekivao da ce biti dosta teze!

e a video je sredjen sad Zola, tih 5-6 crnih minuta su greska u montazi ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

aj napiši malko opširnije, gde je bilo zajebano, koji je uspon najteži, gde je najlepša priroda, gde je koji kamiondžija pokušao da te ubije itd :)

ili daj link ako si već pisao negde

Link to comment
Share on other sites

aj napiši malko opširnije, gde je bilo zajebano, koji je uspon najteži, gde je najlepša priroda, gde je koji kamiondžija pokušao da te ubije itd :)

ili daj link ako si već pisao negde

Uh, aj bolje mi je da odgovorim na ovih par pitanja, dok mi jedan dan ne dune da iskucam sve sta se izdesavalo ...

Zajebano je bilo svaki dan od podneva do 5-6h popodne. Sunce je przilo za medalju, sto me je izmorilo vise psihicki nego fizicki.

Najtezi usponi su bili pred Jagodinu (nije neki stepen, vec je neko kretensko rastinje okolo, pa je vazduh dosta tezak, a dugo traje uspon) i pentranje do Kosturinija iz Strumice - ista prica + sto je deponija tu.

Tehnicki, najtezi deo puta mi je bio taj gde sam krenuo da kukam u kameru, jak vetar u lice, konstantan uspon, put bez hlada maltene. I onda nadjes hlad, omoris, uzmes vode - a voda ima 60 stepeni, krenes da se znojis samo zbog toga sto si uzeo par gutljaja vrele vode. Istovremeno i najlepsi deo puta. Mada, kroz Srbiju je bilo vrhunskih predela, recimo spust u Grdelicku klisuru je bio vrh. Makedonija je cela do jaja, jes da je sve gore-dole, ali je priroda fenomenalna.

Za pravo cudo, cupavih situacija nije bilo puno. Jedan turski sleper nas je zesce isekao, i jednom smo se mi doveli u losu situaciju - na snimku, kad se spustamo ka Dorjanu, ponela na nizbrdica pa smo krenuli preticemo kamion u krivini preko pune ... imbecili.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

video sam te makazice prilikom spusta, govno mi se smrzlo :D

ako te ne bude mrzelo da napišeš neki članak/putopis/nešto, kapiram da bi ceo forum to rado čitao

btw koji ti je to bajs? deluje da ima 20+ godina, respect :)

i kakva dva uriniranja? dva puta ste pišali bez stajanja? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...