Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

  • 1 month later...

grozno kakvo ponašanje.

 

najveći problem sa ovom "komunalnom policijom" je što je popunjavaju wannabe panduri, koji verovatno nisu primljeni u muriju, pa sad ipak dobiše uniforme, pa misle da treba da pendreče sve živo. ponašaju se kao interventna a u stvari su pilićari...

 

ne znam kako dobro ovo može da se završi. leći će krv... ima li pameti više uopšte...


prebijaju ljude zbog toga što nemaju kartu. i ti frustrirani komentari, kao da su bogovi... ovi jadnici koji dobiše batine su očajnici koji nemaju ni 90 dinara za kartu, a za ovo treba da tuže Grad, za nanoenje telesnih povreda. imali ova paravojna formacija pravo da prebija slobodne građane Republike...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

najveći problem sa ovom "komunalnom policijom" je što je popunjavaju wannabe panduri, koji verovatno nisu primljeni u muriju, pa sad ipak dobiše uniforme, pa misle da treba da pendreče sve živo. ponašaju se kao interventna a u stvari su pilićari...

 

Imaj u vidu da mislim da i dalje komunalni pandur ima vecu platu od obicnog pandura (bilo je tako pre 3-4 godine, mislim da se nista znacajnije nije menjalo), te nije nemoguce da je neko aplicirao direktno tamo a ne u muriju, jer je egzistencijalno perspektivnije (a i da se razumemo i za jedno i za drugo treba veza). U tom smislu iako je lakse na njih gledati kao na "nizu vrstu pandura" mislim da to ne mora biti pravilo. Problem je u tome sto je njima nalozeno da se sistem naplate karata mora sprovesti po svaku cenu, oni rade sta im je nadredjeni nalozio, zato je pogresno kriviti komunalnu policiju kad je kriv onaj koji je uveo sistem, onaj koji nadalje sprovodi sistem i na kraju taj isti koji je naredio komunalnoj policiji da se tako ponasa. 

 

Edit: U smislu kad nekoga ujede ker nije kriv ker nego je kriv gazda. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

океј, то све стоји. на то се и односио онај део мог коментара где се питам да ли је остало памети.

 

изгледа да није.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Postoji i verzija da je decko koji je bio u autobusu rekao da je video ovog momka kako hapse kako napada zenskog konduktera(ako je uopste vazan pol). Hocu da kazem da ne moze ovako odmah da se napada. Ok, mozda je to "BOT" vucicev, a mozda je ovaj put i lupanje gluposti, zasto bih verovao jednoj ili drugoj strani? Zasto mene nikad nisu tukli kad su mi rekli da izadjem? Mozda zato sto sam izasao bez da dobacim bilo sta? Ne znam, naravno da imas svakakvu vrstu pandura, ali mozda su ovi imali opravdanje za ovako nesto(iako opet ne bi smeli bas ovoliku agresiju da pokazu, s obzirom sta je "ucinio"). Al' opet kako i da napadnem ovog coveka, ja prvi necu uzeti busplus dok ne srede autobuse, necu da placam da mi bude zimi hladno a leti vruce cast izuzecima. Da su normalni uslovi, pa da se i uzme ta karta, a opet, kakva god da je situacija, treba normalno izaci kad vec nemas kartu. Sumnjam da su ovog decka davili posto su mu rekli da napusti autobus jer im je tako doslo i da ga hapse. Hiljadu zasto, hiljadu zato. Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Imaj u vidu da mislim da i dalje komunalni pandur ima vecu platu od obicnog pandura (bilo je tako pre 3-4 godine, mislim da se nista znacajnije nije menjalo), te nije nemoguce da je neko aplicirao direktno tamo a ne u muriju, jer je egzistencijalno perspektivnije (a i da se razumemo i za jedno i za drugo treba veza). U tom smislu iako je lakse na njih gledati kao na "nizu vrstu pandura" mislim da to ne mora biti pravilo. Problem je u tome sto je njima nalozeno da se sistem naplate karata mora sprovesti po svaku cenu, oni rade sta im je nadredjeni nalozio, zato je pogresno kriviti komunalnu policiju kad je kriv onaj koji je uveo sistem, onaj koji nadalje sprovodi sistem i na kraju taj isti koji je naredio komunalnoj policiji da se tako ponasa. 

 

Edit: U smislu kad nekoga ujede ker nije kriv ker nego je kriv gazda. 

za prekomernu primenu sile su krivi... uostalom i himler je mogao da se brani da je imao direktna naredjenja...

Link to comment
Share on other sites

Pa sad prekomerna upotreba sile - realno ga nisu sad nesto isprebijali niti ima bilo kakve trajne posledice. Ako je krenuo da bezi, kao sto ide vest ne znam tacno sta se desilo, oni imaju pravo da ga savladaju, savladali su ga, nisu ga nesto sad isprebijali ili tako nesto. 

 

Sa Himlerom ti nije dobro poredjenje jer je on bio prakticno kreator te politike, nije bio puki izvrsilac. Nijedan cuvar konc logora nije osudjen za ratne zlocine, osudjeni su nalogodavci. U tom smislu je ovde kriv Djilas, Mali, Vesic, ali nije kriv komunalni pandur koji radi posao koji mu je receno da radi. 

  • Downvote (-1) 9

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Зверко исто се понашаш као један мој добар ортак, због кога сам чупао косу расправљајући се са њим, док нисам провалио како да га хендлујем : ) када постоји било какав консензус у друштву, он мора да лупи контру имао мишљење о томе или не, у лету измишља "арументе", мења тезе, спинује

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не схватам га ништа озбиљно када крене тако да лупа контру, и онда узмем и будем гори од њега, лупам и измишљам још више и на крају све испадне шала и спрдња.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...