Jump to content

BRAUN brijachi


Recommended Posts

Gledam na BRAUN sajtu njihove naj brijache elektricne....

Ima li ko kakva iskustva sa istima, hocu da uzmem nesto

cime mogu da bradu od nedelju dana vratim na duzhinu od 3 dana,

da se tako najjednostavnije izrazim, posto mrzim regularno

brijanje do kozhe jer mi se upali faca cela svaki put kada

se obrijam i generalno mrzim jako celu proceduru brijanja.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ha, join the club. Ja se ujutru obrijem, uveče ko drvoseča, jebem ti i ko izmisli bradurinu

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da smo zaključili da se za skraćivanje brade prava stvar onaj trimer, i da to treba kupiti u radnji kod dušanovačke pijace. marka koju treba tražiti je neka koja se zove isto kao neki proizvođač bicikala (bianchi ili moser recimo), al ne mogu sad da se setim imena.

ja imam braunov brijač i đubre je.

Link to comment
Share on other sites

imam braun koji je kurchina ziva.Mislim naravno da je car u smislu da ne moram da se brijem,ali za te pare je trajao ko kurcina najobicnija.Trazi Moser,kao sto ti je rekao Ivan,a ima jos jedna marka,preporucio mi je moj frizer,kaze i da je pouzdanija od Mosera,pitacu ga kad ga budem sreo:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, ivan je dao dobar "sažetak" onoga o čemu smo pričali na više topica, najskorije ovde:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234920248

Znači Moser ili Wahl u Ustaničkoj kod zgrade Beomedicine, najbolji način da obriješ bradu brzo i lako i da izgleda "uredno".

Za ovo:

cime mogu da bradu od nedelju dana vratim na duzhinu od 3 dana

je jedino rešenje. Ja recimo koristim CruZer i dalje (Braun) ali on nije za ovo što tebi treba, više je da bradu od jednog dana dovedeš na bradu od "nula" dana (on može da ide do kraja, ali opet ne kao žilet).

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u metrou uzeo Braun trimer za 1900 kinti, vec 2 godine sljaka ko csr bez ikakvih problema, cak i kosu sa njim lindarim kad mi zaraste. Samo baterije menjam (2 AA)

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Moji stalno kupuju hranu u Metrou pa dok sam ziveo u Srbiji sam cesto sa njima isao da "ubacim" u kolica sta meni treba. Naravno, sada da kupujem kupio bih zlatni braun sa nozem od platine sa baterijom od Samsung Note-a.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

niggeru, daću ti ja da probaš ako hoćeš Braun CruZer 3, pa ako ti je ok, nosi ga za neki sitan novac. Meni je njesra, dao sam 9k za njega, probao dvaput da se obrijem, i nije radilo, previše mi je gruba brada

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ko hoče da dođe i nosi za 3k, može :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da da,peki ga je prodavao za 3k,nisam uspeo da ga zavaljam poznaniku jednom:))

@sini

brate,bog me je kaznio najretardiranijom "bradom i brkovima" koji postoje

non stop izgledam ko da sam musav,ridje je boje i zbog toga ne mogu da pustim brkove :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Imam ja mašinicu, doduše sranje je pošto nisam znao šta kupujem, ali recimo ima odličnih Philips mašina za kućno šišanje, koštaju oko 2 hiljade ili malo preko, ne treba ti skuplje.

Uglavnom daj muškarcima da te šišaju kad je u pitanju obično lindranje, pošto žene (osim frizerki) nekako uspeju da fejluju i takvu jednostavnu operaciju pa štrče dlake po ivicama i prelazi ne ispadnu kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да је машиница за шишање готивна и за то враћање браде на фајв о клок варијанту. Тј. ја узмем машиницу и рокам се по бради и вугли симултано. Она генерално може да скраћује баш дугачке кудле, за то је и прављена. Једино што је њена нуларица већа од оне код машинице за бријање, али ако ош само да риврсујеш на дан или три дана, ја бих то препоручио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Imam ja mašinicu, doduše sranje je pošto nisam znao šta kupujem, ali recimo ima odličnih Philips mašina za kućno šišanje, koštaju oko 2 hiljade ili malo preko, ne treba ti skuplje.

Uglavnom daj muškarcima da te šišaju kad je u pitanju obično lindranje, pošto žene (osim frizerki) nekako uspeju da fejluju i takvu jednostavnu operaciju pa štrče dlake po ivicama i prelazi ne ispadnu kako treba.

Je l' to fazon imaju one patrone ili kako bi ih vec nazvao, za sisanje na kec i dvojku i trojku i tako to ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...