Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

koje sve vukojebine slikaju na tom google street view a za Srbiju rekli da nece skoro da je slikaju. Kolko se secam Hrvatsku su vec krenuli da slikaju, mozda je cak i gotovo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

245110_mdf72297_f.jpg?ver=1338309396

Kako je dobra fotka!

Jbte ja nisam ovako tuzan kad padnem ispit koji sam spremao 3 meseca...

Mozes da imas 20 milijardi u banci, budes svetska zvezda, da mozes da imas sve sto (materijalno) pozelis u zivotu, ali dzaba... Sta li ga muci?

Mozda...

mu se ne dize paja

mu je riba upravo rekla "Anal? nikad svinjo muska!"

mu je umr'o neko

je shvatio da American dream sucks

je shvatio da nema pravog iskrenog prijatelja i da, sad kad je bogat i svetska zvezda, da ga nikad nece naci

je shvatio da mu je zena golddigger

mu se u stvari cepa Diablo 3, da ga boli kurac za odmor u Italiji

ga je smorio Error 37

je shvatio da ima sve u zivotu sto je ikad zeleo, a da je opet nesrecan i da su ljudi simply prokleti :tf:

  • Upvote (+1) 1

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

S' kakim mu međedom život u kući prođe...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda...

mu se ne dize paja

mu je riba upravo rekla "Anal? nikad svinjo muska!"

mu je umr'o neko

je shvatio da American dream sucks

je shvatio da nema pravog iskrenog prijatelja i da, sad kad je bogat i svetska zvezda, da ga nikad nece naci

je shvatio da mu je zena golddigger

mu se u stvari cepa Diablo 3, da ga boli kurac za odmor u Italiji

ga je smorio Error 37

je shvatio da ima sve u zivotu sto je ikad zeleo, a da je opet nesrecan i da su ljudi simply prokleti :tf:

yYCs2.png

ja mislim da je ipak zbog ovoga

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, direktore boli kurac koliko im vredi firma, naročito ako su ujedno i najveći akcionari. verovatno je bahamut u pravu, tužan je jer su mu ubili mounta u wowu

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, direktore boli kurac koliko im vredi firma, naročito ako su ujedno i najveći akcionari. verovatno je bahamut u pravu, tužan je jer su mu ubili mounta u wowu

hoću da kažem da ako je neko mogao da predvidi ovo, to je bio on... što se verovatno i desilo i zato je među prvima rasprodao veći deo onoga što je imao od akcija i zgrdnuo brdo para. Ne vidim što bi se on brinuo, nije izgubio keš (naprotiv), FB-u nije opala popularnost (naprotiv, buzz oko IPO je ogroman) a Marko je i dalje CEO. Win-win situacija za njega ja bih rekao, a loša samo za one koji su verovali da će market trade FB akcijama da im pomogne da na brzinu namaknu neke nerealne svote novca.

Link to comment
Share on other sites

hoću da kažem da ako je neko mogao da predvidi ovo, to je bio on... što se verovatno i desilo i zato je među prvima rasprodao veći deo onoga što je imao od akcija i zgrdnuo brdo para. Ne vidim što bi se on brinuo, nije izgubio keš (naprotiv), FB-u nije opala popularnost (naprotiv, buzz oko IPO je ogroman) a Marko je i dalje CEO. Win-win situacija za njega ja bih rekao, a loša samo za one koji su verovali da će market trade FB akcijama da im pomogne da na brzinu namaknu neke nerealne svote novca.

nisam znao da je prodavao svoje akcije, ako je uspeo to da odradi dok su bile preko $40 onda treba da se smeje a ne da plače :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.independe...ed-7786269.html

mislim da ih je prodao u samom startu

Znali su svi koji je trebalo da znaju...

procitao sam tuzbu akcionara protiv zakerberga i kompanije...

cak su i veliki klijenti banaka bili upoznati sa pravom vrednoscu akcija, a ne ovom precenjenom, zato ce i da ljuljnu pare sad kad puknu na sudjenju :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...