Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Klaus.jpg

Evo jedna sveža vest, umro sam icon_smile_big.gif

http://www.pressonline.rs/sr/sport/najnovije_vesti/story/210134/Kajzerslautern+ostao+bez+Kurca.html

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mislis ovo sto je vege postovao?

411056_10150644722329877_709329876_9492045_1754019530_o.jpg

nazalost, stigli su da izmene

edit: spojler, velika slika

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga nije mi se otvarala ta slika, dok je nisi ti citirao, ali bolje ovo ovako ''lajv'' od šota :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...