Jump to content

Assassin's Creed III


Slađan

Recommended Posts

Boston walkthrough

http://www.gametrailers.com/videos/woex3n/assassin-s-creed-iii-sdcc-2012--boston-walkthrough

Interesting, mada je ovo još na nivou random lutanja gradom, nisu prikazali konkretne misije i omg skripte još.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da i nemaju da pokazu nesto novo, osim par forica koje ce ubaciti, kao sto su uradili sa svakim novim delom do sada. primera radi, ovaj zabod iza coska i dva oruzja u rukama, uz skakanje po granama mislim da je sve od novih stvari.

mada, sta znam, voleo bih da me opovrgnu:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

E3 trejler

... a gejmplej... pfff, bruka.. koje nasilje jebote :D

http://www.youtube.com/watch?v=3cXbigJHjs8

znaci render im je brutalan,jbt ona scena na pocetku oko orla mislio sam da je real ,reko wtf...i scena na 1:21...lol...

Ali ko sto uvjek biva trailer sick-->game bullshit....tako da se ne oslanjam puno na trailer,ali opet fino je vidjeti dobar filmic...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja se po prvi put otkako sam čuo za assassins creed ne ložim pred izlazak novog dela. s jedne strane mi deluje da su ovaj put preterali sa raznim igračkama (nije dezmond betmen ffs), a s druge preterana ameropatetika koja nam ne gine...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

inače, ovaj novi UPlay je prelud... ja evo, sat vremena gledam i ne mogu da verujem da je ovo normalan čovek napravio. Znam da su francuzi malo ćaknuti, ali ono je mazohizam čisti. Ko ne mora da se bakće sa onim, njemu blago. Ja da sam u Ubisoftu, svima bi koji su zaduženi za UPlay dao otkaz ili tako nešto... gulag.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izadje za konzole jelte, pa reko da podelim prve utiske sa vama

Isto sranje samo drugo pakovanje

Ali izgleda da je igra jaaako dugacka, posto na pocetku cak ni ne igras sa indijancem, tek posle dosta vremena kreces sa njim

Mada ja sam se uzeleo assassina generalno tako da ce ovaj deo dobro da legne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...