Jump to content

Assassin's Creed III


Slađan

Recommended Posts

i pošto me je vrh gorušica izvukla iz kreveta pola i više sata ranije no planirano rekoh da se pozabavim nečim što sam hteo neko vreme. Iako prvi put kad sam igrao nisam toliko se cimao da dekodiram to sve dok rešavam one glyphove, već samo one najjednostavnije, sad gledam i dvojka baš kipti sa tajnim porukama sakrivenim u tajnim porukama glyphova od Subjekta 16 :D

Pa sam taman naleteo na Ubi forumu na tu temu http://forums.ubi.co...s-for-the-truth

Ima i u novijim igrama, ali mi je ovo aktuelno trenutno, a znam da u kecu ima isto, na par mesta ali ni približno ovome kao u AC II. Relano, ristekptdžuga za razvojni tim oko cimanja sa ovim jer mahom, nisu uopšte rendom stvari u pitanju, iako mi je kad sam prvi put igrao delovalo sve malo nabacano, ono - svaka teorija zavere ikada, nabacano na gomilu ali kad se to sve malo presabere, ima smisla za priču.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nije tromo, nego su ga tko odradili da bi napržili ljude (i ceo klip je izrežiran i odrađen u engineu, ne igra to niko).

Ima gameplay sa vožnjom broda po Karibima, odlično odrađeno

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu, doduse, mozda ne toliko odlicno odradjeno, koliko osvezavajuce za AC. Sto se tice faja, meni to izgleda jos fluidnije nego ranije, lakse za vezivanje komboa od vise killova.

Edited by baltam0s

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...