Jump to content

Assassin's Creed III


Slađan

Recommended Posts

Iako je zvanično obaveštenje pitanje dana, ipak je sve postalo jasnije sada kada je oficijelni AC fb pejdž šerovao boxart za AC III.

http://www.facebook....19163067&type=1

Znači, jeste u vreme Američke revolucije radnja igre, izgleda da je glavni lik poluindijanac, pa eto. Šta vi mislite o ovome?

64997_10150594294993068_6119163067_9102681_1998473807_n.jpg

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni je svaki AC, što se sp tiče, vremenom postajao dosadnjikav jer se često svodilo na jedno te isto, ali sam ih voleo zbog jednostavno prelepe grafike i te slobode skackanja i penjanja svugde i svuda, tako da kapiram da će i ovaj da bude kul, setup je totalno neočekivan, američka revolucija, lol

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sneg nije, mrzim sneg.

Odlično izgleda, mada smaraju već sa godišnjim izbacivanjem AC igara, koliko god polirane mislili da jesu. Ako smanje malo taj generični i repetativni open world karakter, ubace više avanturističkih elemenata i novih stvar u gameplayu biće odlično.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa i da jeste, jaka stvar. Pod jedan, i ovako izgleda sve super i u starim igrama, sem možda sinematik delova, a pod dva, gomila igara koristi Havok engine koji može da se lepo unapredi i ispolira, što se i radi redovno, tako da ne bi trebalo da brinemo da će izgledati ružno :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni se ne sviđa ta kolor paleta u predhodnim igrama, sve je nekako cigla sivo i braonkasto, plus što ima previše monotonih delova grada koji liče kao jaje jajetu (da je zadatak bio napraviti u potpunosti replikovan renesansni grad ili tako nešto, skidam kapu, ali to se oseća prilikom igranja i zasićuje brzo (naravno, daleko od toga da nema deonica koje nisu takve)).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da tražiš dlaku u jajetu, jebi ga. nisam bio u drugim AC gradovima, ali venecija je ista kao u RL-u, prosto neverovatno, izlazio sam iza ćoška i znao sam šta ću da ugledam jer sam prethodno odigrao AC2.

Link to comment
Share on other sites

mislim da tražiš dlaku u jajetu, jebi ga. nisam bio u drugim AC gradovima, ali venecija je ista kao u RL-u, prosto neverovatno, izlazio sam iza ćoška i znao sam šta ću da ugledam jer sam prethodno odigrao AC2.

Pa upravo to, jedna je stvar replicirati stvarni grad do detalja i ubaciti lika da trčka po njemu, drugo je od svega toga napraviti igru koja je zanimljiva svo vreme i ne pati od nekih ponavljajućih boljki (da ne bude zabune, veliki sam AC fan, ali me Revelations ubi svojim tako istim dizajnom kao i predhodne igre uz minimalna unapređenja i nekoliko unazađenja gameplaya).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sto ljudi, dvesta sisa, šta drugo da kažem. izgleda da su imali moju sliku na stolu kad su pravili AC igre :)

čili, ne seri da si tražio pera, jebo te, pa ja sam mislio da ne postoji osoba van ludnice koja juri te "sada provedi 20 dana tražeći 15 hiljada uskršnjih jaja" xbox ačivmente

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga, jesam, ja tako igram preterano, van ačivmenta, to me ne zanima dok ne završim sve u igri, isčačkam sve, isprobam itd. E onda pogledam i njih, pa nekad se cimam, nekad ne. A u AC II sam poslednje pero tražio oko 4 sata :S

zato uvek strepim za svoje zdravlje ako počinjem da igram neku open world igru :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa i da jeste, jaka stvar. Pod jedan, i ovako izgleda sve super i u starim igrama, sem možda sinematik delova, a pod dva, gomila igara koristi Havok engine koji može da se lepo unapredi i ispolira, što se i radi redovno, tako da ne bi trebalo da brinemo da će izgledati ružno :D

nisam mislio na izgled, meni grafika ne smeta, niti trazim nesto kao bf3.

Nekako ne verujem da ce biti puno poboljsanja u gameplay segmentu dok teraju isti engine... nemam pojma, ja to vezujem zajedno.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

ma jok, mogu oni svašta sadržajno da promene u endžinu da bude sasvim levi gejmplej od ovog kakv je bio do sada. Mislim, primera radi, pogledaj ako te ne mrzi kako se igra i izgleda Vanquish, koji isto radi na Havok endžinu. A i koliko kontam, gomila igara danas tvikuje i prerađuje osnovni endžin za svoje potrebe. Ovde je jedino veliko pitanje za sada da li će igra biti i dalje vertikalnog tipa ili će biti više malo gore, malo dole, malo preko brda i dolina.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...