Jump to content

Wasteland 2


G!!!

Recommended Posts

nisam igrao skyrim, tj probao sam ga ali nedovoljno da bih mu zapamtio inventar

 

ne vidim  nesto sto bi me smorilo toliko, pogotovo ne sto su ikonice narandzaste a ne normalne, a iznad gore imas opis i izgled itema sa nekakvom fotkom

 

tebi smeta sto umesto ikonica nisu itemu kao u samoj igri ?    :) pa mozda jes' malo skakljivo 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako odrade ko Fallout, onda nece biti previse itema da se gubis u moru. Ako odrade ko Bethesda igre gde se davis u itemima, onda ce biti smor.

 

Realno post apocalyptica, trebalo bi 10 sati igre po itemu vrednog iventara :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

 kako misliš,

 

 

 na kraju igre imaš toliko stvari da listaš minut dok ne nađeš šta ti treba lol

To ako si nub.

Ja raspodelim, stvari sto eventualno hocu za nekad, u gepek. (minigunovi, laseri, gedzeti i upgrejdovi...)

Teske stvari sto trebaju, al necu ja da nosim, Sulik il Cassidy etc. (Dinamit, asov, gorivo, armori kad lutujem...)

Licno nosim 2-3 oruzja u vr' glave, municiju, i malo misc. sto me mrzi da izbacim, tipa po koji kljuc, kvest item, sesti palac s stopala, ne znam gde nadjes sta da listas..

 

Pogotovo sto do kraja igre se skupi toliko kesha, da se ne isplati kupiti stvari s poda/leseva ako se ne proda za minimum par iljada.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ja uopše ni ne tražim fallout šmek u igri, čak očekujem da igra izgradi svoj autentični ambijent i ne bi voleo da bude previše momenta gde ću da kažem do jaja  jebote, ko da igram fo2. Ne treba u novoj vezi da tražiš staru ljubav :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

upravo sto kaze cabke

 

meni je grafika sasvim dovoljno dobra

 

ono sto je bangavo je animacija kretanja, koja daje utisak da ti junaci levitiraju ili lete

 

takodje mi nije poznato zasto su izbacili hexove i ubacili pisljive kvadrate, borba deluje pomalo bangavo

i dalje mi nije jasno da li ce igra biti vise rpg ili takticka strategija... u startu sam mislio da ce biti vise ovo drugo, sada se nadam da ce biti vise ono prvo jer ne znam kako ovakva borba moze da bude u klasi sa prastarim ja2 recimo (pa  cak i fo tactics)

 

dijalozi, detalji, sitnice, audio dozivljaj i muzika su fenomenalni

 

graficki detalji kada se zumira maximalno normalno da ce biti bangavi, doduse ne znam zasto bi bilo ko zumirao i igra tako

 

i naravno koza lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...