Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

imaš prodavnicu tih plivačkih stvari kod ulaza u bazen na tašu

a kapice imaju i sve sportske radnje koje prodaju još nešto osim migeovih patika, tipa intersport, đak...

Link to comment
Share on other sites

gde mogu da uzmem kapicu za vaterpoliste? ( u mesari hehe)

hitnoooooo!

na 11 aprilu :)

pa jedno je guma koja se navuce na glavu :) da se tako izrazim i sluzi da se kosa ne pokvasi :) a vaterpolo kapica sluzi valjda da voda ne zapusi usi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kapica za vaterpolo ima one štitnike za uši (čemu to služi, da mu ne prsne opna ako ga neko lupi šakom preko uveta dok je unutra voda?), broj i traku za vezivanje. kapica za plivanje je veliki debeli kurton :D

Link to comment
Share on other sites

Jel moguće da si imao jeftiniju ponudu za let JAT-om nego Wizzom? Ja sam bio prošle godine u slično neko vreme i Wizz je bio daleko povoljniji.

i da dodam da na letu tamo i nazad nije bilo cigana :)

accully da.

110 evra me izasla povratna karta,a pritom mislim da Wiz ni ne slece na Arlandu nego negde dalje od Stokholma?Mozda to gresim?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

wizz kad ti nakrka cenu za prtljag i placanje karticom izadje ti karta duplo :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

accully da.

110 evra me izasla povratna karta,a pritom mislim da Wiz ni ne slece na Arlandu nego negde dalje od Stokholma?Mozda to gresim?

Wizz bi trebalo da sleće na Skavstu, što je oko 130 km od Stockholma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

isao sam ja par puta sa italijanima.

prvi put je sve proteklo ok, drugi put su mi zagubili prtljag, posle sam saznao da je to kod njih veoma cesta pojava kada se radi o vezanim letovima.

takodje bih proverio da nemaju mozda neki najavljeni strajk jer ce te onda cimati po nekim drugim letova.

shto se tice samih aviona to su uglavnom airbus 320, tu nemam neke zamerke.

s druge strane, svaka preporuka za lufthanzu, tamo ti donose josh piva sa osmehom i nadom da hocesh josh:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...