Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa se onda pojavila neka arijevka,koja je brutalna picka,i odmah sam je snimio kako zapravo treba da sedne pored nekih ciga,i moli stjuarta da ne sedi pored njih jebo joj pas mater ahahahahahahahahaah molba joj je bila uslisena,sto je bilo najtuznije [V]

Plavooki moj Grujice, zašto joj nisi predložio da sedne pored njenog rasnog pandana, to jest tebe.

Edited by Adolf

I do not see why man should not be just as cruel as nature.

Link to comment
Share on other sites

slusalice, ignore

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Grujane makar ti nije bilo dosadno. Kada sam leteo iz Moskve za Rigu neki ruja se olesio u avionu, krenuo da proziva sttjuardese, kOmpaniju, sve zivo. Da bi na kraju ustao i pokusao da izadje iz aviona u letu. Ustao drugi ruja bacio ga na pos i krenuo da ga pegla, smestio na sediste i zavrnuo ruku, kao hoces da budes miran? Hocu. Ptodje pola sata njih dvojca sede , prolazi stjuardesa on jok dobaci jebem te u dupe, ustane sad treci ruja i kaze nemoj da si bezobrazan opet, ovaj pokusavda ga udari i krecu sad njih dvojica da ga peglaju)) ja brate sedim i ne verujem jebeno, raskrvarili su ga opasno. Sleteo avion, priveli pijanog euju i sve po starom.

Imam i snimak, ali slabo se vidi posto je bilo nekij 6-7 sedista od mene a i smarale me stjuardese da ne snimam. Uglavnom se cuje krestanje pojanog ruje)

Link to comment
Share on other sites

au jbt,dobio sam novu mernu odrednicu za kasnjenje...zove se jat ervejz,do sada je titulu ponosno nosio beovoz...trebalo je da poletim iz stokholma u 17 i 35,a krenuli smo u 00:15,da bi mi kod nas na aerodromu zaturili neki special baggage aka igracke za moju malu bracu koje nisu mogle da stanu u kofer,pa sam i tu izgubio recimo jos dodatnih 45 minuta,u kucu sam usao oko 4 i 15,ako nista,barem sam procitao dve knjige :)))

inace,scene u avionu su bile roflkopter posto su otprilike 4 ciganske cerge isle istim avionom kao i ja i niko od njih nije mogao da ubode sediste iz prve :))))))))))))))))) znaci mislim da su citali sve brojeve na karti,osim zapravo jebenog mesta gde stvarno treba da sednu,naravno,drali su se ko konji i usporili su ceo avion:)))) pa se onda pojavila neka arijevka,koja je brutalna picka,i odmah sam je snimio kako zapravo treba da sedne pored nekih ciga,i moli stjuarta da ne sedi pored njih jebo joj pas mater ahahahahahahahahaah molba joj je bila uslisena,sto je bilo najtuznije [V] i taman kada je trebalo da poletimo,morali smo da sacekamo jer je neki par odustao od leta,pa je morao njihov prtljag da se pronadje :)))))))))))))))

ispred mene je sedela neka zena sa dvoje male dece,koja su plakala pola puta,tako da sam izvalio da sam neke stranice knjige citao i dva puta jer jebeno nisam mogao ni svoje misli da cujem,a najsmesnija scena je bila kada smo sleteli u beograd i kada su nam proveravali pasose,a jedna od cerga nije bila kompletna sa pasosima :))))))))))) i sad,to se oteglo,svi ono cupkamo u redu,a cale ciga pizdi na cetvoro dece i zenu,kao GDE VAM JE PASOS...uzme carinik da ih proziva,i prodju svi sem najmladje cerke,krece cale ciga da vice na nju,pa na zenu,a zena mu sve vreme govori da pasos nije kod nje,da bi ga na kraju ona izvadila:)))))))))))))))))))))))) cale ciga je tu nesto podviknuo na ciganskom (verovatno SVE CU DA VAS POBIJEM),onda se okrenuo svima i izvinio zbog cekanja,a na kraju je valjda prebio zenu u wcu hahahahahahaha

Jat leti 3x nedeljno iz Stokholma tim u 5:20, pola šest valjda, i to valjda ponedeljak/sreda/nedelja, tako nešto, enivej, vraćao sam se tim popodnevnim 4 puta, i sva četiri puta je kasnio, najmanje 2 sata, najviše oko 4 i po, hvala bogu nije ko tebi bilo :)

Ali je let zbog gastosa, cigana i ostalih veliki ROFL svaki put

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam šta je sa tim jatom i kašnjenjem, mislim, zašto su baš toliko nesposobni... a skandinavija im je jedna od najunosnijih destinacija baš zbog gastarbajtera. nema ih tamo najviše (ipak nemačka i austrija sabijaju) al je predaleko pa ne idu autobusima i kombijima.

što se tiče čekanja na našoj granici pri povratku, jednom prilikom mi je jatov pilot rekao da slobodno uvek idem na onaj šalter koji je gistro za stjuardese i pilote (onaj skroz desno), i posle toga jesam jednom otišao i ništa mi nisu srali, prešao sam granicu za ukupno 15 sekundi :D mada, posle sam svejedno čekao da izbace čekirani prtljag tako da nije bilo neke uštede velike

Link to comment
Share on other sites

au jbt,dobio sam novu mernu odrednicu za kasnjenje...zove se jat ervejz,do sada je titulu ponosno nosio beovoz...trebalo je da poletim iz stokholma u 17 i 35,a krenuli smo u 00:15,da bi mi kod nas na aerodromu zaturili neki special baggage aka igracke za moju malu bracu koje nisu mogle da stanu u kofer,pa sam i tu izgubio recimo jos dodatnih 45 minuta,u kucu sam usao oko 4 i 15,ako nista,barem sam procitao dve knjige :)))

Jel moguće da si imao jeftiniju ponudu za let JAT-om nego Wizzom? Ja sam bio prošle godine u slično neko vreme i Wizz je bio daleko povoljniji.

i da dodam da na letu tamo i nazad nije bilo cigana :)

što se tiče čekanja na našoj granici pri povratku, jednom prilikom mi je jatov pilot rekao da slobodno uvek idem na onaj šalter koji je gistro za stjuardese i pilote (onaj skroz desno), i posle toga jesam jednom otišao i ništa mi nisu srali, prešao sam granicu za ukupno 15 sekundi :D mada, posle sam svejedno čekao da izbace čekirani prtljag tako da nije bilo neke uštede velike

Ja uvek idem na onaj skroz levo, nešto mi se čini da se svi ljudi naguraju na ove početne a ne na taj krajnji, i naravno uvek da ne bude onaj gde idu svi pasoši već samo naši ljudi. Ali realno uvek sačekam da se istrče oni što im se negde mnogo žuri pa polete do pasoša i posle dole čekaju prtljag kao i mi drugi svi :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se vracao iz Havane u Pariz i let je kasnio 7 sati tako da je avion iz Pariza za Beograd otisao poluprazan

morao sam cekati jos 5, 6 sati u Parizu da bi dobio tu neku privremenu vizu da mogu napustiti aerodrom i otici u hotel da prespavam

1st world problems

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...