Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

U vreme dok sam igrao Warcraft po turnirima, znam da su postojali takvi programi koji automatski naprave kostur tunira, tako da sasvim sigurno postoji i program za pravljenje grupa, guglaj nešto tipa ''group maker'' :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U vreme dok sam igrao Warcraft po turnirima, znam da su postojali takvi programi koji automatski naprave kostur tunira, tako da sasvim sigurno postoji i program za pravljenje grupa, guglaj nešto tipa ''group maker'' :)

Nasao sam te stvari, ali oni rade samo knockout raspored, ili izbace raspored ligaskog takmicenja. Nadjoh na kraju nesto na sajtu superteachertools.com, tako da sam uspeo da se snadjem. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahahha ne brini se, skoro sam ambidextrous jer sam imao period gde sam mogao samo levu da koristim zbog povrede :D

Znaci sad ga bacas i levom i desnom...dobro je mladicu, dobro je...:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ko'ko dece na ovom dečijem sajmu :) Ali su mi najbolji ovi animatori, svaka im čas' kad imaju tako snage i volje time da se bave. Kapiram da prosto moraš tako da posmatraš čitav svet, nešto kao leško naš dragi :*

Link to comment
Share on other sites

:D

Pa i ne mora da bude bas tako. Evo ti prvi za primer Branko Kockica. Jedno je bio sa decom, a nesto sasvim drugo sam sa sobom [insert drunken picture here]. Sa neke strane i ja tu spadam. Sto kazu moji drugari za vreme Coca Cola karavana "kad bi znala deca sta je Deda Mraz sinoc radio u kafani MRAK, ne bi ti sedala u krilo". :D

Ja sam sutra na sajmu, pa ako neko svrati i vidi Olimpijski komitet, tu sam verovatno i ja, pa neka se javi slobodno. :]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

док сам имао стари налог овде на руру могао сам да отворим подфорум "zoloski vrt", мислим да се тако звао, а сада када сам направио нов налог, јер ми се пасворд нешто убаговао на старом, не могу да га нађем... како могу опет да уђем у тај подфорум?

Edited by ратлук`
Link to comment
Share on other sites

е јебига...

хтео сам да поставим клип у топик о политици да виде људи разлику измећу Двери и лсв (били су јуче гости на б92 Глишић и јерков)

ево ставићу овде када већ не могу тамо

http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=1337&yyyy=2012&mm=04&dd=06&nav_id=598240

Link to comment
Share on other sites

meni bosanke idu na kurac

jer ima ovde nekog iz kucure?

nema jel je u kucuri los internet

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio u Banja Luci jedno 10 god. Jebote, al je grad dojaja. Kontam ovde da gradim imperiju, plus su Srbi ovde Srbi, nema Ceda, Draskovica, Grdja i to..

hm posto ja isto idem tamo, ne bih rekao tako nesto.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hm posto ja isto idem tamo, ne bih rekao tako nesto.

exactly, u proteklih par godina bio sam više puta u Banja Luci i Bijeljini, i ono, nisam ne znam kako oduševljen

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...