Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo radikalno!! Nije ovo bas mesto da previse raspredamo o ishrani, mozemo u kafanu [:D]

U svakom slucaju, Kori uzmi procitaj The China Study ako te ne mrzi, naravno u toj knjizi je mozda pola toga istinito (mozda manje, mozda vise) ali ima pregrst dobrih informacija. S druge strane ono sto ja zastupam, tj. primenjujem vec neko duze vreme je Intermittent Fasting, za detalje Eat Stop Eat knjiga, mala je a tehnicar :)

Link to comment
Share on other sites

@Дуле

Ето, само си потврдио оно што сам изнео о процесу пробијања достигнућа до јавног мњења, а о прихватању новог исправног и одбацивању старог да не причамо!

Елем, ај озбиљно ако нађеш нешто шибни ми на pm.

@Rejz

Хоћу. "Intermittent Fasting", ово и ја практикујем али не радикално, не знам колика је учесталост програма који ти радиш. Данас сам рецимо само воду пио, али не гурам пуно док не обрадим материју о пречишћавању организма. Неједење (примети, нисам употребио реч гладовање) може бити опасно због огромне количине ослобађајућих токсина које организам избаци услед своје велике пречишћавајуће моћи, ово важи за мало дуже периоде,  дан до пар дана није проблем. Да не дужим, слободно ми пошаљи поруку ако желиш да наставимо, овде то није место.   

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@touche

opusteno brate, samo sutra izbleji u nekom kaficu na cosku ulice u sorcu za kupanje i najk patikama

A je l' mora da bude erljaks ili da cimam migeta da mi pozajmi neki par?

oridjiji najke, crvene neke , malinarske

nije to boja malina, to je infrared, ne razumes se

Link to comment
Share on other sites

Јбт, генетски висок холестерол. :fp:

Ал најгоре од свега је што Дуле ћути. Па морали сте на медицини да учите хемију.

Укратко - није неопходно бити вегетеријанац да би човек био здрав, али је здравије хранити се искључиво биљкама, него месом уопште.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

zdravije je izbegavati koliko je moguce svinjsko meso, svakako, kao i sve vrste preradjevina.

izbegavati i hleb/testenine, sto manje zacinjenu hranu, sto manje slatko (prirodno slatko, med najbolje) kao i umereno alkohol.

5 obroka, 3 glavna i dobri ste. naravno, svakodnevna fizicka aktivnost.

Link to comment
Share on other sites

ja kad malo razmislim 5 obroka jebote, deluje mi kO nesto najgluplje ikad. cisto kad malo porazmislim.

inace umereno alkohol :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...