Jump to content

Mass Effect 3


Slađan

Recommended Posts

texture u igri iz 2012 godine

masseffect32012-03-07n2ld1.jpg

[roflmao]

pun je net pljuvacina po bioware igri... ja sad sedam da piknem malo, posle marsa... ovo zaista treba igrati u action modu, oni dijalozi su jos vise svedeni na minimum (ne znam ni sam kako im je to uspelo)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemoj na auto dijaloge, ima lepih stvari na Citadeli kasnije

Inače glavnom panduru Bailey-u na Citadeli glas daje XO iz Battlestar Galaktike, ja vidim nešto mi poznat glas kad ono...

Inače uspeo sam drugu pilotu da skinem onu robot ribu :c Slučajno sam kliknuo na pogrešan odgovor i sad jebiga, neće jebati :(

Takođe, AI u telu jbj robota je verovatno najgluplji momenat u novijim video igrama

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno, sto su ovoliko jadne teksture? Dok nisam video G!!!-ev screen, mislio sam da je do moje matore masine ali i njemu ne izgleda nista bolje. Nisam gfx manijak i nije mi prioritet da mi igra izgleda lepo vec da radi lepo ali ovo je stvarno ispod da kazemo proseka nekog sto bi se trebalo ocekivati za 2012.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Yup definitnivno je konzolaska grafika, isto sam siguran da su stavili mali FOV, rekao bih da je oko 50 stepeni najvise, slicno kao sto su uradili i za Battlefield.

Nisam cackao da vidim da li ima neki .ini u kome moze da se poveca na nekui vrednost na koju smo navikli na PC-u.

A grafika mi se vidno poboljsala kad sam ukljucio sve opcije u onom configuration toolu, sem blura.

Mislim da ono "Use Spherical Harmonic Lightnig" najvise vadi stvar, maskira manjkavosti textura tako da ne bodu oci toliko.

Igra mi se polako sve vise i vise svidja, jos malo pa kao ME 1. Imerzivnost je na istom nivou a to a to mi je uvek bio najveci adut ovog serijala.

Na ME vise gledam kao na interaktivni film, but a damn good one, i jednom kad neko to shvati moze da potpuno uziva u igri.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Uf, znam da Mass Effect u suštini ima samo privid izbora i račvanja i da se igra svejedno završi na isti način, ali su odličan posao uradili sa tim prividom.

Npr. pošto igram sejvove prenesene iz keca i dvojke i Wrex mi je živ, sad se kroz pola trojke bavim odnosom njega i onog glavnog Turiana, ima boga oca dijaloga, što direktno, što kao voice chat u misijama itd itd. S obzirom da bi kretanje blanko Šeparda u trojci značilo da je Wrex podrazumevano zaginuo još u kecu, pokušavam da zamislim šta bi u stvari bilo umesto Wrexa kroz sve te misije i dijaloge da sam krenuo tu default putanju.

A ima još ovakvih slučajeva kroz igru.

Majstori su, jebem im mater pohlepnu.

Link to comment
Share on other sites

Mislish spasao je Kaidana umesto Ashley? :) Uvek sam spasavao Ashley, iako sam uvek prcao Liaru ;)

Necu da igram ME3, sachekacu da se pojavi neki ultimate ME edition koji ce na steam-u da ima u sebi sva 3 dela i sve DLC-ove. Smorio sam se shto sam preshao ME2 bez DLC-ova...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ešli je seljančura koja je slučajno ispala dobra riba, u inat sam je pustio da zagine! :tf:

Srbo, neće se nikad pojaviti ultimate edition u tom smislu, uvek ćeš morati da praviš EA nalog, aktiviraš DLC-ove preko njega itd (isto kao za Dragon Age Ultimate Edition).

Ako hoćeš mogu da ti pošaljem na PM linkove za sve DLC-ove za keca i dvojku zajedno sa unlockerom, to ti je praktično ultimate edition.

Link to comment
Share on other sites

A i realno je za keca pored dva dlca, jedan kao nešto, onaj na asteroidu, a ovaj drugi, pinakl stejšn je idiotluk. U globulu, uopšte nisu bitni ni jedan ni drugi, ono, dodatne nebitne misije. Za dvojku je jedino bitan onaj Arrival, jer on objašnjava početak trojke i kako šta i zašto se dešava, a ostali su za dodatne likove, a sa tim i dodatne misije ali nije od krucijelnog značaja za priču ni malo. Tako da, u kecu uopšte ne moraš da brineš za dlcove, u dvojci samo arrival, a to na Steamu sumnjam da će se ikad pojaviti čak i da naprave neki ultimate edition, već mora kroz EA / Origin da se igra.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Majstori su, jebem im mater pohlepnu.

Potpuno se slazem, igra kida sa te strane, isto se pitam sta bi se desilo da je

Mordin Solus

zginuo u drugom delu na zadnjoj misiji!

Mnogo su dobro odradili kako ti se ljudi obracaju, svi znaju da si heroj, ima tvoj VI sa tvojim likom, dobijas fan mailove, dobijas threat mailove, svi ti se cepe, kao da si Zdravko Colic jbt, svaka im cast.

Bas se osetis kao intergalakticki heroj [:D]

MISIJA NA TUCHANKI, mind = blown, king of thersher maws protiv jebenog Reapera. Pa nema bolje od toga, animacija dobr, epic. [:D][:D][:D]

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

MISIJA NA TUCHANKI, mind = blown, king of thersher maws protiv jebenog Reapera. Pa nema bolje od toga, animacija dobr, epic. [:D][:D][:D]

Ovo naročito. Koliko su prve dve misije prejadne u svakom mogućem smislu, toliko Tuchanka razbija, što akcijom, što tempom, što dizajnom okruženja.

A i realno je za keca pored dva dlca, jedan kao nešto, onaj na asteroidu, a ovaj drugi, pinakl stejšn je idiotluk. U globulu, uopšte nisu bitni ni jedan ni drugi, ono, dodatne nebitne misije. Za dvojku je jedino bitan onaj Arrival, jer on objašnjava početak trojke i kako šta i zašto se dešava, a ostali su za dodatne likove, a sa tim i dodatne misije ali nije od krucijelnog značaja za priču ni malo. Tako da, u kecu uopšte ne moraš da brineš za dlcove, u dvojci samo arrival, a to na Steamu sumnjam da će se ikad pojaviti čak i da naprave neki ultimate edition, već mora kroz EA / Origin da se igra.

Eh sad, Lair of the Shadow Broker em je bitan za priču (inače ćeš da se češeš u trojci šta se desilo sa Liarom), em je bolji od pola regularnih misija u dvojci. Arrival je teško govno, u rangu sa prvom misijom u trojci.

Link to comment
Share on other sites

Mass Effect 1 Default Choices

Characters Recruited: Garrus, Wrex

No DLC or sidequests are counted

The Asari Shiala is killed by the Thorian .................... ja je nisam ubio

The Rachni Queen is killed ....................... nisam je ubio, ima cela jedna misija u trojci posvećena njoj i podršci rachnija

The colony on Feros is not saved .................... spasio sam ih, pojačali mi borbenu spremnost u trojci

Wrex is killed on Virmire ..................... spasao sam ga, postaje veliki faktor u trojci

Shepard does not enter into any romantic relationships ...................... sprcao sam Liaru, donekle bitno zbog Lair of the Shadow Broker u dvojci

The Council is killed, with the ship the Destiny Ascension, during the attack on the Citadel ................... spasao sam council, donekle bitno za dvojku, dosta bitno za trojku

Udina is appointed Counselor

Mass Effect 2 Default Choices

No DLC, sidequests or Loyalty Missions are counted toward Mass Effect 3. This includes two DLC exclusive characters, Zaeed and Kasumi, who count as never being recruited

Tali is exiled from the Migrant Fleet ..................... kod mene je nisu isterali

Shepard does not enter into any romantic relationships. Again ........................ sprcao jack, igra mi računa da sam sprcao i mirandu ali nisam, par rečenica smo razmenili na tu temu, moguće bag

Grunt is not recruited ..................... regrutovao sam ga, vodi mi squad u trojci, pojačana borbena spremnost

Legion is not recruited, and no choice is made for the Geth ................ regrutovao, ne znam šta se još dešava, nisam dotle stigao

Samara is never recruited. She is killed by Morinth trying to escape from Ilium ...................... nisam još stigao dotle

Suicide Mission Survivors: Mordin, Jacob, Garrus, Tali and Miranda ................. svi mi preživeli

Suicide Mission Survivors (Normandy Crew): Joker and Chakwas. All other crew members are considered killed ..................... svi mi preživeli

Suicide Mission Deaths: Jack, and Thane ................. preživeli mi oboje, džek srećem je na nekoj planeti kako trenira biotičare i tako mi pojačava borbenu spremnost, thane mi pomaže kad izbije sranje na citadeli u troci, spasava salarianskog councilmana

The Collector Base is destroyed ....................... sačuvao sam je, u trojci na osnovu nje illusive man modifikuje svoju vojsku

Although the DLC is not considered completed by Shepard, the events still occured. The Batarian System is destroyed, and Liara is the Shadow Broker.

Link to comment
Share on other sites

Neeeee, spojlovo si mi za Shadow Brokera sad, nisam prešao još DLCove za ME2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za Mordina u ME2: nisam odradio njegov quest tako da mi bude lojalan (odabrao sam drugi ishod te misije), jel ima sad šanse da mi bude lojalan kroz neku novu misiju?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...