Jump to content

Mass Effect 3


Slađan

Recommended Posts

imaš import opciju kad započinješ novu partiju/karijeru. ako ti je dvojka još uvek instalirana, ne treba ništa da kopiraš i nalaziš, zna igra gde su sejvovi.

inače, sejvovi se nalaze u user\documents\bioware\mass effect #\

Link to comment
Share on other sites

^^

lepo, mada ne mora ni toliko daleko da se ide ;)

inace, meni je i u prvom i drugom delu toliko igra smorila na samom kraju da sam prvi deo jedva zavrsio zadnju misiju/bitku (sto je zaista cudno jer sam uzivao u prici celoj, mora da su me smorili oni liftovi lol), dok drugi deo nisam ni zavrsio finalnu bitku koliko me ubilo u pojam da odradim sve misije i sve planete pre sve toga... mozda se ne bih toliko ni smorio da sam igru degustirao umesto sto sam igrao kao nekad rpg 24/7 :P, sto ME svakako nije zasluzio

kontam da se ni sada ne cimam ni oko save-ova niit nesto preterano oko toga kakav ce mi kraj biti, pogotovo ne da bih morao da igram i coop kao obavezni deo (a coop je smorina tek nevidjena)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, mislim da su igru napravili da bude jos vise sve ono sto ti je smetalo u ME2, to jurcanje za glupostima da bi dobio dobar kraj. Toliko, da sve to sada ima svoj vizualan deo, bukvalno imas posebnu mapu koja ti prikazuje koliko si spreman za zadnju bitku :D definitivno nije za OCD likove, mislim da cu da preskocim da igram totalno :D nije zdravo.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Igram ceo dan, za sad su utisci dobri, igra ima osecaj kao Mass Effect 2.

Roleplaya nema nekog velikog za sad, doduse tek sam na pocetku u igri.

Akcioni deo mi se svidja, mada sam stavio na najtezu tezinu pa dosta ginem. =)

A cela ova fora sa skupljanjem pomoci mi se svidja kao ideja, mada se pitam koliko dobro cemo mi sa narodnom verzijom moci da prodjemo!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Igram ceo dan, za sad su utisci dobri, igra ima osecaj kao Mass Effect 2.

Ne bih se složio. U nedostatku bolje komparacije, ako je ME1 bio Policijska akademija 1, ME2 je recimo dvojka, DLC-ovi za ME2 su trojka, dok mi je ME3 ko Policijska akademija 5-6. Sve je bre nekako jeftino a istovremeno smrdi na holivudski blokbaster u najgorem smislu reči, uključujući one jadne teatralne dijaloge i kadriranje kad im vreme nije. Mislim ima tu i dalje Mass Effect šmeka, al za sad nisam oduševljen (prešao sam prve dve misije).

Čak su uspeli i grafiku da sjebu, nisu kec i dvojka imali više detalja ali su to uspešno maskirali postprocesiranjem, osvetljenjem i senkama. Ovde toga fali baš masno. A jebote igrao sam ME2 i na Xboxu pa je i tamo bolje nego trojka na PC-u na high detaljima.

Link to comment
Share on other sites

Na Normandiji moze da se nadje jebeni SPACE HAMSTER =)))))

pa kupio si ga u dvojci, kao i ribice. ne zaboravi da ih hraniš, da ti ne uginu. a i hrčak valjda rikne (ili poludi, ne sećam se) ako se ne igraš s njim

Link to comment
Share on other sites

Najbolje da ne igras onda uopste, mislim sto se uopste batrgas..

zato sto je prica bila dobra u prvom delu kao i atmosfera, pa po inerciji ocekujem bar neki delic toga

al izvodjenje i akcijanje je realno smoriska, i ponavlja se previse

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eo stigo sam da probam. Sta znam, meni je bolje za sada od ME2, sto se tice gejmpleja i mehanike. Nije onako uzasno odbojno ko u ME2, ciljanje je malkice bolje odradjeno i za sada nalazim dovoljno municije za oruzja koja hocu. Za grafiku se slazem da je bijeda, cak mi se cini kao da su uspeli da zaseru kretanje modela ljudi, ko marionete na esidu hodaju.

Ali, nista mi toliko nije smetalo, cak sam se i napalio od nekih scena (iako Sovereign u kecu izgleda kao Bog, kreator univerzuma, naspram reapera u trojci) Stvarno ne kontam zasto tako losa grafika, jel su hteli da stede novce ili ih jednostavno zabole kurac?

Ash su po meni izmasakrirali najgore, od prirodne lepote sa proporcionalnim telom, napravise silikonsku kreaturu mongoloida, ko ona iz ME2 sto lurkuje na chatu za sex. Malo sam se smorio, eto i dan danas sam vezan duboko za likove iz keca (dok me za likove iz dvojke boli dupe, osim Jack, ona je kul)

Onaj nabildovani je smesan lik, mada je improvement od gej crnca iz dvojke.

Eto toliko za sada, idem da igram. Bas sam nalozen, a mislio sam da cu se smoriti ko G!!!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se kad sam skontao da ima pedera na Normandiji. Kad sam se konacno popeo na brod bas sam bio dobro raspolozen, istrazujem da vidim gde je ko, skupljam one makete, i onda dodje taj feget i kaze da je imao muza. I onda bude neko gej boksovanje sa nabildovanim, sto nisam siguran jel muvanje ili samo sparing.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ето шта ти је понуда и потражња, нон стоп правиш возић-игре и онда су људи срећни кад добију игру са пет возића, уместо са једним, ИАКО СУ ТО И ДАЉЕ ВОЗИЋИ

Идем да играм стрит фајтер два!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

najgotivniji obrt u igri je uspeo neki levi sajt da mi spojluje pre jedno mesec dana. bio sam zaboravio, al kako je krenulo da se zahuktava, tako sam se podsetio i onda mi vilica nije pala na pod kad je trebalo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...