Jump to content

Aparat za kafu


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekaj, bre, ja mozda jesam malo ol skul, ali lonce za kafu je 200 kinti, kakve ovo mambo dzambo gluposti poturate..nista lepse od jakog turdzana ujutru :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Najbolja analogna (namerno sam rekao analogna, posto se to odnosi na manuelnu masinu) je Gaggia Classic.

Taj model je na trzistu 16 godina i nista mu nisi menjali od prve serije ukljucujuci i dizajn. Pravi besceler za stan i kucu.

Pravi retko dobar esspreso istancanog i prefinjenog ukusa. Nesto najpribliznije sto mozete dobiti

a da bude blizu profi aparata.

gaggia_classic1.jpg

Edited by mige
Link to comment
Share on other sites

i sto ne postoji digitalna masina za kafu, niti analogno ima veze sa rucnim

Ne postoji, ko je rekao da postoji, samo sam namerno rekao da ova ima analogne komande. Nema cak ni neki dodatni taster a kamoli displej.

pa da, hteo je reći "besbai za kuću" :D

Upravo.

Taman da vidimo ko je dezurni ucitelj.

Edited by mige
Link to comment
Share on other sites

A možda je čovek namerno napis'o besceler, po onoj slici koja kruži netom sa fiskalnim računom za knjigu?

Nego, mene stvarno zanima, ko'ko košta ovaj aparat? Jel ona fora "najbolji je al' košta milion evra" ili ima neku ok cenu?

Pa nisu svi videli tu sliku.

skoro 3 glave kod nas je aparat . Ali dodaj na to da moras da uzmes i neki posten mlin.

Edited by mige
Link to comment
Share on other sites

I mene interesuje ova Gaggia Classic ali kažeš da je analogna, da nema ni dodatni taster a ja ih vidim dva na slici koju si prethodno okačio oO

I pošto sam čuo da ima brdo divco aparata interesuje me da li imaš neko uputstvo kako da proverim je li original?

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...