Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hladno u pič, a mora se na posao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne ubacuje spoljni vazduh unutra, ali njega hladi da bi unutrašnji zagrejala. unutra povećava pritisak rashladne tečnosti što oslobađa energiju iz nje, a napolju ga smanji pa rashladna tečnost apsorbuje toplotnu energiju iz vazduha. verovatno ovi veliki minusi izlaze iz radnog opsega tečnosti, ili šta već, al uglavnom na svakoj klimi koju sam imao je pisalo da ne sme da se pali kad je napolju hladnije od nekog sitnog plusa.

Link to comment
Share on other sites

358g25.jpg

Stvarno Ivane al si ga srocio, citao sam pet puta da bi proverio dal' si dobro opisao proces :)))

Omiljeni deo mi je oslobadjanje energije sa pritiskom!

Dovoljna je bila i prva recenica realno.

Inace ispao sam car i ocistio sneg oko zgrade ZA DZ (mis'im na moj sprat je red, al' ko to gleda!)

Plus juce isao bajsem na posao, samo drift :))))

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ja moju ukljucivao, a nije bas zajebana... Ali kakve veze ima spoljna temperatura, kada je klima u modu grejanja onda ne vrši valjda razmenu sa spoljnom jedinicom?

ima veze, jer spoljna jedinica smrzne i ne moze da radi svoj posao, ivan je rekao koji.

ne ubacuje spoljni vazduh unutra, ali njega hladi da bi unutrašnji zagrejala. unutra povećava pritisak rashladne tečnosti što oslobađa energiju iz nje, a napolju ga smanji pa rashladna tečnost apsorbuje toplotnu energiju iz vazduha. verovatno ovi veliki minusi izlaze iz radnog opsega tečnosti, ili šta već, al uglavnom na svakoj klimi koju sam imao je pisalo da ne sme da se pali kad je napolju hladnije od nekog sitnog plusa.

upravo. Kad greje, spoljna jedinica duva hladno, zato se zamrznu "sace" i ne moze da odradi to sto je ivan napisao. A kad hladi, spoljna jedinica duva toplo, obrnut proces, jelte.

Postoje tzv. inverteri koji mogu da greju i na vecem minusu, ali cena im je duplo veca od cene standardne klime.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i mislio Ivke. Inače na vestima sad kažu da su otklonili neki kvar u dunavskoj termoelektrani (ili kako se to već zove) zbog koga ceo stari deo grada nije imao grejanje. Kažu za sat-dva trebala bi da se oseti blaga toplota iz radijatora...

Link to comment
Share on other sites

popusio sam za ovo, jebo ja mater Djilasu i muriji i ladnoci i retardima

Nije mi jasno kako si to uspeo da izvedeš, kad je apsolutno svako ko je došao dobio posao. Ja i ortak došli oko 8 videli koliki je nenormalni red, složili yao ming face i otišli u maršal na po par piva, pa smo se vratili oko pola deset kad je ostao mali broj ljudi, lepo stali u red, ušli, prijavli se i bili raspodeljeni sve po propisu, evo malopre sam se vratio. Jer smo znali da će kao i prošle godine svako ko je hteo da dobije posao. Radili smo od 12 do oko 5 Savsku i Sarajevsku, malo raduckali, malo zabušavali i smejali se raznoraznim frikovima, sve u svemu opet lagana kinta koju je jedino smrzavanje malo pokvarilo, pošto smo se smrzli ko pičke.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pila se i radza malo, pošto je otprilike svaki treći iz grupe imao flašicu rakije :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate mi smo dosli oko pola 8 , bilo 1283128312893182739172 ljudi , gurali se , smrzli se u redu , taman dosli do stepenica posle sat vremena probijanja, poceo stampedo i u tom trenutnu sef obezbedjenja i oni slepci prasinari sa ledja uvate nam polugu lol i izbace nas ko kretene iz reda, i nama nije padalo na pamet da idemo opet da se guramo i jebemo i odemo kuci.Ne mogu da verujem da se prijavljuje samo na jednom mestu wtf , nisu mogli retardi po opstinama to da organizuju

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...