Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

U kom smislu? Time što idem medju ''neprijatlje''?

Idem tamo kod ljudi koje sam upoznao u Holandiji, a sa kojima sam se proveo sjajno i koji su mi još tada rekli da obavezno dodjem kod njih za vreme riječkog karnevala. Ja sam to shvatio kao kurtoaziju, ali eto pozvan sam i naravno da ću da idem, jer treba iskoristiti svaku priliku za putovanje i dobar provod.

A ta riba Hrvatica kod koje ću konkretno da noćim je zadnjih godinu i po bila jedno 3-4 puta u Beogradu sa svojom ekipom, moj ortak sa faksa sa kojim sam bio u Hol i sa kojim idem sad isto u Rijeku je već par puta bio kod nje, jer je on nju upoznao još za doček 2011. u Beogradu, i uvek mu je sve bilo kul i sjajno tamo u Cro kad je išao.

Ja potencijalni problem sa cro baticama mogu da imam isto kao i potencijalni problem sa srb baticama , jer batice su svuda iste,samo su im motivi za pravljenje sranja različiti.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U kom smislu? Time što idem medju ''neprijatlje''?

Idem tamo kod ljudi koje sam upoznao u Holandiji, a sa kojima sam se proveo sjajno i koji su mi još tada rekli da obavezno dodjem kod njih za vreme riječkog karnevala. Ja sam to shvatio kao kurtoaziju, ali eto pozvan sam i naravno da ću da idem, jer treba iskoristiti svaku priliku za putovanje i dobar provod.

A ta riba Hrvatica kod koje ću konkretno da noćim je zadnjih godinu i po bila jedno 3-4 puta u Beogradu sa svojom ekipom, moj ortak sa faksa sa kojim sam bio u Hol i sa kojim idem sad isto u Rijeku je već par puta bio kod nje, jer je on nju upoznao još za doček 2011. u Beogradu, i uvek mu je sve bilo kul i sjajno tamo u Cro kad je išao.

Ja potencijalni problem sa cro baticama mogu da imam isto kao i potencijalni problem sa srb baticama , jer batice su svuda iste,samo su im motivi za pravljenje sranja različiti.

sta se pravdas,boli te bre kurac pa i da ides u Tiranu ili Podgoricu :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne gledam ni ja, pantela ritvitovao :)

oo Tviter imaša a ? :D

uključivala sam ono sranje od fejsa par puta za ovih par dana...hejt sa Tvitera je postao previše jak u meni...

ne znam da li da krenem na aerobik ili u teretanu ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

just one ordinary facepalm..

https://plus.google.com/116874737219672741341/posts

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Отишао до аута, скино дваес сантима снега са пола крова, онда сам кренуо да чујем гласовe типа "so, Gandalf, you tried to lead them over Caradhras", опет направио јаоминга и вратио се гајби [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...