Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dolazim kuci veceras, u diskoteci pored moje zgrade neko desavanje, parking u ulici krcat

krecem da se parkiram u dvoriste zgrade kad naravno na ulasku parkiran audi crnogorskih registracija

parkirao sam se 2 ulice od stana i hodajuci do grade pokusavam da shvatim to bahato crnogorsko govno koje se tu parkiralo... nije mi toliki bedak sto sam ostavio auto na ulici, ali ne mogu da zamislim reakciju stanara koji bi npr. morao da vozi nekog u hitnu ili tako nesto

serem mu se u usta crnogorska

i da, mrzim crnogórce

Link to comment
Share on other sites

kali, pretpostavljam da ti stavi zarez kada stisneš tačku na numeričkoj tastaturi. on je svakako stavio ono što smatra decimalnim separatorom, ne brini ništa, ispravno će da računa. bolje ostavi srpske brojeve u windowsu ako ne radiš sa englezima, pošto ceo svet koristi zarez da odvaja decimale a tačku da grupiše hiljade.

Link to comment
Share on other sites

kali, pretpostavljam da ti stavi zarez kada stisneš tačku na numeričkoj tastaturi. on je svakako stavio ono što smatra decimalnim separatorom, ne brini ništa, ispravno će da računa. bolje ostavi srpske brojeve u windowsu ako ne radiš sa englezima, pošto ceo svet koristi zarez da odvaja decimale a tačku da grupiše hiljade.

vidi ga Drale2.... "ceo svet".

xfoPw.png

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, karikirao sam, i nisam znao za kinu

al ne menja to poentu, kod nas je zarez i zarez je kod većine zemalja s kojima imamo česte kontakte ovde, izuzev amera i engleza.

i šta je ovo sivo? here be dragons? čisto sumnjam da u sudanu nemaju brojeve

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...