Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni je bankomat pre nedelju dana izbacio jednu novčanicu koja je bila iscepana kad ju je neko čupao iz brojačice, i još jednu na kojoj je neko uspeo da odštampa neku tabelu laserskim štampačem lol

uspeo sam da zamenim obe

Link to comment
Share on other sites

na konto price sa bankomatom...u vrscu je pre mesec dana na bankomatu meridijan banke koja nema kameru "neko" stavio plastican deo koji sprecava novac da izadje...ljudi dolazili pokusavali da podignu novac, racuni im se ispraznili a novac ne izlazi, kako bi se udaljili od bankomata taj neko bi dolazio vadio taj dodatak bankomatu i pokupio novac...sve se desevalo za vreme vikenda... u ponedeljak je bilo ludilo ispred banke, preko 40 njih je ostalo bez kesa :C

edit:

u stvari mislim da je agro banka ipak u pitanju

gledao sam pre fazon dve godine na jutarnjem programu RTS-a pricu o ovome, i tad su upozoravali gradjane kao. Ako se dobrom secam, taj plastican deo se zove "Zabica", i funkcionise bas tako kako si opisao. Samo ne mogu sad da se setim kako proveriti da li se to nalazi na bankomatu ili ne.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a vidi sad :)

Pricao sam u firmi ovo shuletovo. Posto jelte mi radimo sa bankama i bankomatima, evo akcija iz crne gore

uzmes 400 eura (ili 40 ili 4000 dinara kod nas).

Bankomat nema kameru

Izvadis gornju i donju novcanicu, ostavis dve u sredini i ne diras

Posle 20 sekundi, bankomat kapira da ima i dalje novca, da je neka greska, povuce pare i obustavi transakciju.

repeat, infinite money.

Ne radi vise doduse fora

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a vidi sad :)

Pricao sam u firmi ovo shuletovo. Posto jelte mi radimo sa bankama i bankomatima, evo akcija iz crne gore

uzmes 400 eura (ili 40 ili 4000 dinara kod nas).

Bankomat nema kameru

Izvadis gornju i donju novcanicu, ostavis dve u sredini i ne diras

Posle 20 sekundi, bankomat kapira da ima i dalje novca, da je neka greska, povuce pare i obustavi transakciju.

repeat, infinite money.

Ne radi vise doduse fora

Sad ti umesto para izbacuje papir "lol nub" i informaciju da je transakcija uspesno obavljena.

Link to comment
Share on other sites

Hvala :)

Slusam vec ~4h, ima odlicne muzike.

Frisky uglavnom pusta progressive house, pustaju i nase dj'eve povremeno (ntchbl npr.). Ima vec par godina kako ih non stop slusam, jedino smori 'chillout sundays' ali za to su tu skinuti setovi =)

Ima Hernan svoj weekly resident show, mozes da skines legalno s njegovog sajta i svi su dobri http://podcast.hernancattaneo.com/ \o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Da l' ovde ili u topik tuge..., sinoc mi je bankomat izbacio zguzvan novac i povukao ih pre nego sto sam uspeo u dve sek da ga izvadim. :/.

1. Transakcija mije stornirana

2. Pare nisu fizicki pronadjene u bankomatu

3. Racun blokiran posle ulozene reklamacije do resenja

4. Neko zivi danas sa mojih 100e

:/

Ovo isto se i meni desilo, i to baš sa 10 000 dinara, tamo 2008. Samo meni je bilo kul to što sam podizao novac u vreme dok je banka radila, pa sam istog trenutka ušao unutra i žalio se, oni su mi dali neki papir da popunim, i rekli da će da me zovu, posle 5 dana su me kontaktirali vratili mi i karticu i novac. Tako da nadam se da nemaš zašta da brineš.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...