Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lol juce smo bili tamo u igraonici, i kao ajmo da kupimo stvari ocemo i ideju?

i ja reko ajmo, i na samim stepenicama reko, ma jok necu da kupujem kod ustasa, odo kod pedofila. moracu danas da overim :), pa to moze biti izvor beskrajnog trola i zabave

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja ozbiljno ne idem u ideu otkad mi je baba zabranila :) tj. nije baš zabranila, ali ne propušta priliku da kaže kako ona tamo nikad ne bi kupovala pa za džabe da joj nešto daju :) iako bih mogao naravno, nekako bih se osetio kao da sam je izdao! :))

Koje jutro danas, kao novembar neki, s tim što u novembru nije bilo ovakvih dana :)

Link to comment
Share on other sites

Ај то што су усташе, али што деру бре, ја стварно не разумем људе који иду у већу набавку код њих, реално нека већа куповина у ДИС-у или Родићу испадне 1500-2000 динара јефтиније. И то раде на фору, снизе цене меса и воћа рецимо, а остало шуре по ушима (а месо им је оно еквадорско од пре 20 година) [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

alarm za uzbunu je kad ti ne radi youjizz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoć posle rukometa onu emisiju o novosadskoj raciji, suzu sam hteo da pustim na ona lična svedočanstva..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa el bas bas moras da cutis ili..? Kapiram da je mnogo bolno ako hoces nesto da progovoris.. Nista, iskusices kako je to kad je covek nem :)

Nije bolno, samo moram da se skroz postedim dok sam na ovoj terapiji, kako bi ta upala nestala. A to podrazumeva bilo koji vid pricanja, cak i normalan razgovor. Nije to nista strasno u principu, samo smara sto ne mogu da pricam uopste. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Opušteno, već vidim da ćeš naći nešto pozitivno u celoj toj priči, tipa da prilaziš ribama sa otkucanom porukom na mobilnom ili tako nešto i da na kraju večeri dobiješ najbolji sprc ikada i da ti ujutru riba kaže da si super muškarac zato što si je slušao i sl.

[:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...