Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

omg omg omg rebel govno si stavio omg omg ban ban ban ne verujem ladno govno

o cemu se radi jebote, je l' ste ozbiljni...

g!!! i ostali, dolan nece postati los ako napisite da jeste jos sto puta. ja sam ultra retardiran i imam ultra retardiran smisao za humor, bas volim dolana, gtfo

drago nam je reto, napusti saranu lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da sam mohi uradio bih ovo

dolan nece postati los ako napisite da jeste jos sto puta. ja sam ultra retardiran i imam ultra retardiran smisao za humor, bas volim dolana

i napisao da je ili dolan retardiran ili su retardirani i dolan i vlada. al posto nisam onda necu heaeaeeaeuhuhuhu

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu ovde rasprava da li je Dolan retardiran ili ne, pa Dolan jeste retardiran normalno, ali upravo je u tome i esencija Dolan humora, ne može svaki retardirani strip da bude smešan, a Dolan je prva klasa te škole humora, setite se samo električnog retarda.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Симптоматично је да сви који бране Долана говоре овима што га нападају или да ''не разумеју ту нишу стрипова'' или ''разумеју ту нишу, али не разумеју конкретно Долана'' или ''разумеју све, али то није њихова шоља чаја''. Као да је то једини ''исход''. Оно, ако сматраш да је Долан срање, онда спадаш у једно од ове три категорије, а аксиом је да Долан није срање. Мало арогантно, а?

инб4 дуле не воли долана, неки су ми смешни, неки су ми исфорсирани, у збиру нисам одушевљен, али није ни битно, причам о принципу закључивања. Ко да људи овде (осим пар изабраних јелте) никад нису видели анти-естетски неконвенционални стрип, скините те цилиндре и фракове брате... јесте, свако ко не готиви Долана гледа курсаџије и те форе. Или можда не гледа, али му не одговара долански сензибилитет стрипа, јер да му одговара, онда боже мој, одговарао би му и долан. логика до мојега.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo jedan dolan bio smesan tj onaj sa bogzom i daftijem kada mu odsece ruku testerom. Strip je retardiran i nema poentu ali jednostavno kada sam vido kombo u cetiri kvadrata "bogs hows hamd > hamds fine > no ..." bilo mi je smesno na trenutak i samim tim mi je strip bio ok. I nasmejao me je Pujo kad trazi dinar od Sulje. Boli te kurac [roflmao]. Posle kad sam ponovo gledao oba stripa nisu bili smesni samo retardirani.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Симптоматично је да сви који бране Долана говоре овима што га нападају или да ''не разумеју ту нишу стрипова'' или ''разумеју ту нишу, али не разумеју конкретно Долана'' или ''разумеју све, али то није њихова шоља чаја''. Као да је то једини ''исход''. Оно, ако сматраш да је Долан срање, онда спадаш у једно од ове три категорије, а аксиом је да Долан није срање. Мало арогантно, а?

инб4 дуле не воли долана, неки су ми смешни, неки су ми исфорсирани, у збиру нисам одушевљен, али није ни битно, причам о принципу закључивања. Ко да људи овде (осим пар изабраних јелте) никад нису видели анти-естетски неконвенционални стрип, скините те цилиндре и фракове брате... јесте, свако ко не готиви Долана гледа курсаџије и те форе. Или можда не гледа, али му не одговара долански сензибилитет стрипа, јер да му одговара, онда боже мој, одговарао би му и долан. логика до мојега.

tvoja logika je do mojega

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Симптоматично је да сви који бране Долана говоре овима што га нападају или да ''не разумеју ту нишу стрипова'' или ''разумеју ту нишу, али не разумеју конкретно Долана'' или ''разумеју све, али то није њихова шоља чаја''. Као да је то једини ''исход''. Оно, ако сматраш да је Долан срање, онда спадаш у једно од ове три категорије, а аксиом је да Долан није срање. Мало арогантно, а?

инб4 дуле не воли долана, неки су ми смешни, неки су ми исфорсирани, у збиру нисам одушевљен, али није ни битно, причам о принципу закључивања. Ко да људи овде (осим пар изабраних јелте) никад нису видели анти-естетски неконвенционални стрип, скините те цилиндре и фракове брате... јесте, свако ко не готиви Долана гледа курсаџије и те форе. Или можда не гледа, али му не одговара долански сензибилитет стрипа, јер да му одговара, онда боже мој, одговарао би му и долан. логика до мојега.

sta si hteo da kazes?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dolan je kombinacija razlichitih mema i attituda i nije chisto "retardiran fazon". ono pushenje kurca shto je nedavno okacheno je prosto retardiran fazon koji nije ni meni smeshan. dakle, naravno da dolana nece vecina ljudi razumeti, jer da bi ga razumeli moraju kapirati sve shto je iskombinovano kroz njegovu pojavu, a ako chovek koji ga ne razume mozhe da kazhe "al je glup" ja imam puno pravo da kazhem "nije glup nego ga ne razumesh".

nesretni dulio, naterao me je da napishem vishe od tri rechi

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a shto ti tripujesh da nama kojima se ne dopada ne razumemo strip?

dragi sejnte, postoji razlika izmedju "ne dopada mi se" i "al je glup".

scenario 1:

-ne dopada mi se

-okej

scenario 2:

-al je glup

-(znajuci da nije glup) nije glup nego ga ne kapirash

kao primer neskapirane fore pada mi na pamet samo GIRUGAMESH i njegovo lepljenje na sve druge meme. ako ti to nije smeshno, jednostavno nisi toliko u celoj prichi da bi skapirao koja je poenta toga i to je to. zato su i girugamesh i dolan meni svete fore, jer ih komoneri nikada nece razumeti i samim tim nece usrati, kao shto su usrali rage comice, trollface-a i slichne lakshe shvatljive fore.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a shto ti tripujesh da nama kojima se ne dopada ne razumemo strip?

Не, управо је рекао да само посебни могу да сконтају долана, тј вероватно је стрип рађен за те посебне...

Link to comment
Share on other sites

ala ste butthurt :* izvinite, ali ne mozhe svako bash sve da razume. imate srecu da vam dolan nije blizak, za razliku od mene kome sposobnost normalnog razgovora sa osobom koju sam tek upoznao nije bliska.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

dragi sejnte, postoji razlika izmedju "ne dopada mi se" i "al je glup".

scenario 1:

-ne dopada mi se

-okej

scenario 2:

-al je glup

-(znajuci da nije glup) nije glup nego ga ne kapirash

kao primer neskapirane fore pada mi na pamet samo GIRUGAMESH i njegovo lepljenje na sve druge meme. ako ti to nije smeshno, jednostavno nisi toliko u celoj prichi da bi skapirao koja je poenta toga i to je to. zato su i girugamesh i dolan meni svete fore, jer ih komoneri nikada nece razumeti i samim tim nece usrati, kao shto su usrali rage comice, trollface-a i slichne lakshe shvatljive fore.

ok, ima razlike tu definitivno.. al' ja kad chitam strip ne gledam samo sushtinu vec i formu, a "dolan" je nacrtan uzhasno shto mi je automatski losh trip toliko da ni "deeper meaning" ne mozhe da opravda chitanje istog :)

Link to comment
Share on other sites

nekome može da bude glup iako ga razume, previše polaziš od svog oduševljenja. u suštini tvrdiš da je dolan univerzalno genijalan strip, onaj ko ga razume će odmah pustiti malo u ćega. brate to nije slučaj ni sa mnogo, mnogo boljim stvarima nego što je dolan

ne :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ok, ima razlike tu definitivno.. al' ja kad chitam strip ne gledam samo sushtinu vec i formu, a "dolan" je nacrtan uzhasno shto mi je automatski losh trip toliko da ni "deeper meaning" ne mozhe da opravda chitanje istog :)

pa to je potpuno okej. ja odgovaram samo ljudima koji su u fazonu "brate al je glup". najpre sam razocharan futogom i mislim da cemo morati da raskinemo.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...