Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

drurgari, vam vam dade tamo neko 2-3 strane iza link sa milion dafty gooby dolan bogs stripova, šta sad koji moji ima neko da vam probira pa da ga napušavate ''e taj i nije smešan baš, samo je retardiran, poz'', eno ja sam izlistao dobar deo i smejao sam se kao čovek.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

drurgari, vam vam dade tamo neko 2-3 strane iza link sa milion dafty gooby dolan bogs stripova, šta sad koji moji ima neko da vam probira

meni je gotivno kada neko probira, ja recimo ne idem vise na 4chan/reddit/9gag, skroz je cool kada neko provajduje "digest"

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Zasto da ides kad imas RuR armiju da filtrira 100% sadrzaja i stvarno zanimljive stvari postavi ovde :D

Svakih mesec dana ponovo i ponovo i ponovo i ponovo .... i ponovo

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jedna od fora sa dolanom je da je poslednji kvadrat uvek "everything went better than expected"

mozhda spoznate radost stripa koji sam okachio ako to imate u glavi

evo ja se opet smejem a ko ne spoznaje genijalnost sazhaljevam ga i nadam se da ce naci srecu u zhivotu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ovo će verovatno mnoge iznenaditi, ali imam potrebu da napišem da su i meni sranje dolan stripovi. A ja sam svašta ovde kačio, i retardirano i neretardirano. Dakle nisam neko kome nešto na ovu foru ne može da se svidi, ali jebi ga, jednostavno mi se ne sviđaju, ne kontam, šta god, razlog je u suštini nebitan.

Link to comment
Share on other sites

kao shto rekoh, nije dolan za svakoga

i drago mi je zbog toga jer chim masa mozhe da skonta neku foru (kao npr rage stripovi) ne prodje dugo dok je commoneri ne iskvare

dolan je timeless

kao i girugamesh

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Долан је мрачни покушај инвазије психе а крије се иза очигледне ретардираности. покушај да се опогани нешто што се перципира као чисто и невино, за децу. стара фрустрација и фиксација настраних и помрачених умова.

"генијалан" је утолико што врло успешно постиже своју основну сврху - опогањивање света око себе. занимљиво свакако, стварно генијално - не.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Долан је мрачни покушај инвазије психе а крије се иза очигледне ретардираности. покушај да се опогани нешто што се перципира као чисто и невино, за децу. стара фрустрација и фиксација настраних и помрачених умова.

"генијалан" је утолико што врло успешно постиже своју основну сврху - опогањивање света око себе. занимљиво свакако, стварно генијално - не.

a cekaj,jel onda i kuranjonja stara frustracija i fiksacija nastranog i pomracenog uma Roberta Kramba?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a cekaj,jel onda i kuranjonja stara frustracija i fiksacija nastranog i pomracenog uma Roberta Kramba?

писао сам о опогањивању дечјих цртаћа, а не о Курањоњи.

сигурно је да би свашта занимљиво могло да се ископа из анализе Крамба, али мислим да то није била тема.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па ако под "одраслим" сматраш адолесцента који се одушевљава ликом са курцем уместо носа, онда - да, постоје цртаћи за одрасле.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па ако под "одраслим" сматраш адолесцента који се одушевљава ликом са курцем уместо носа, онда - да, постоје цртаћи за одрасле.

hahaha bre debeli nemoj da njaske toliko pobogu.

Al uvek se setim pre par godina (imao sam >30) cale izlazi iz klonje i sav se smrknuo. I pita ga keva sta mu je a on onako placnim glasom :"inzenjer, obrazovan, treba da se zeni i pravi decu a on čita strip o nekom što ima džoku umesto nosa"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...