Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

fejspalmujem "fazon" zato shto u sred razgovora o kompleksima ti pokazujesh tipican primer iskompleksiranosti malog coveka, koji se ne raduje nadalovom uspehu nego novakovom neuspehu

to je pod jedan, a pod dva je zato shto pishesh ovde o tenisu, a garantujem da nisi odgledao nishta osim finala na ovom turniru. jer da si gledao valjda bi ovo shto pishesh imalo makar neke veze sa mozgom

tako da je i ovo shto sam se prepisivao sa tobom od mene previshe, jedan fejspalm cu da poshaljem sam sebi zbog tog izgubljenog vremena

Ja navijam za Novaka, i uvek cu navijati za njega kad igra protiv bilo koga, i hteo sam da osvoji RG. Gde sam se ja radovao bilo cijem neuspehu? Samo mi to pojasni... Ne radujem se nicemu ovde, posto je Novak izgubio. Ili je mozda problem sto nisam dosao i rekao "E , da je Novak u formi pobedio bi" ?

Gledao sam dosta mecheva ovog turnira, sve Novakove meceve, par Nadalovih... i ne kapiram sta hoces da kazes. Nadal je izdominirao ceo turnir, i ako je Novak imao neku malu shansu da uradi nesto protiv njega... to je bilo na kratko. Nadal ga je DE-MO-LIRAO, znaci ajde da ga je dobio jedva, da se mucio kod poena... pa da kazem da je bilo i gusto. Nije. Gresio je jako malo, sevao je Novaka svime sto je imao i izgledalo je kao da se ni ne napinje mnogo. Bolje je igrao i pobedio je. GG njemu, zaista je car i odlican teniser, od Djokovica je i dalje bolji na shljaci osetno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

e kurac propade mi edit

to i jeste poenta, da je nadal izdominirao kao nikad do sad, a novak igra(o) u prilicno loshoj formi

nabio mu je kompleks proshle godine posle 7 uzastopnih pobeda (i to sve u finalima, mislim). da nije bilo toga, nadal bi juce/danas pobedio 3x 6-1, to je bilo realno

videcemo dal' ce da ga pobedi bilo gde na travi/betonu

cinjenica je da trenutno jedini koji moze da prismrdi nadalu na shljaci je djokovic

Link to comment
Share on other sites

najjaci su ovi sto ne navijaju za djokovica, nego navijaju za njegove protivnike, jer je to, jelte, moderno.

kapiram da su pre dve - tri godine bili u fazonu "hehe znas kad ce on da bude prvi? nikad!" itd.

jebe mi se i za njega i za ostale, volim tu i tamo da odgledam finale kad najbolji tenis igraju najveci igraci, ovo ostalo meh.

Link to comment
Share on other sites

Jebeni Kolsrajber do tajbrejka mu je Has uzeo 2 poena na servis i onda ludacki pad u serviranju,bolji je Kolsrajber bio cini mi se veci deo meca,lakse uzimao poene na svoj servis ali Has je iskusniji to se i videlo u kljucnim poenima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Djokovic veoma solidan za sad, servira ko lud. Onaj Harison isto odlicno servira i ima super igru za travu, steta sto je naleteo na Novaka, prosao bi sigurno bar do treceg kola.

Tipsa i Ana tu i tamo, prosli ali nisu se nesto pokazali, valjda ce biti bolje.

Koji sam hipster jebote, svi koje poznajem gledaju fudbal, samo ja tenis :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...