Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

a jes' i on!

mada mi je on više u košu "skijaš", then again, i ova dvojica se tu nešto trte, znači osnovnim pravilima logike svi skijaši su teniseri aka vole BELE sportove, sad vi dalje ono kojot i ostalo.

Link to comment
Share on other sites

pirune,ne znam koji si level,ali ono,ako ti treba da igras sa zidom,mogao bih ja:)

trcim i vracam sve loptice,ali ne mozes nista spektakularno da ocekujes od mene:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pošto ni ja nisam igrao ne pamtim od kad, trebaće mi isto vremena da uhvatim ruku... Mislio sam čisto da se istrčimo i da prebacujemo pa posle kad udjemo u štos možemo i neki dubl da bacimo ako nas bude... Anyway, ako neko hoće recimo za vikend (petak/subota pošto za nedelju najavljuju kišu) neka pusti poruku na PM pa da organizujemo nešto... Što se tiče terena za koje znam da može da se zakaže termin a gde ne moraš da budeš član kluba su: Olimp (imaju 2 plava betonska koje je Nole donirao i šljaku koja je u super stanju), kod Pionira (nešto jeftiniji) ok su ali slabiji od Olimpa dosta i 25ti Maj (mada ne znam kakva je sad situacija zbog Serbia Opena). Ako Vi znate neko bolje mesto extra...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...