Jump to content

Koliko treba vremena za oporavak posle raskida?


Recommended Posts

Sa te strane si imao sreće da se desilo pre nego što je postalo nešto ozbiljnije.

To stoji, ali stoji i da me je deformisala malo po pitanju odnosa prema ženama, od tad se tek čuvam od vezivanja ko djavo od krsta, što nije dobro nikako :/ Jako sam postao odbojan prema pokazivanju emocija, navuko sam strah od poraza i povredjivanja samo tako, zato sad i failujem kod riba koje mi se ozbiljno svide, a one koje me emotivno ne interesuju barim ko viršle za doručak :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni, sela je, rekla "znas kako, to to i to" i onda mi rasknula :tf:

pa to sam i mislio, pošto sa mnom riba nikad nije raskinula na taj način, uvek je bilo ono "uf, ne mogu sad još i s njim da pričam, neću mu se javljati na pozive i poruke pa će skapirati!"

Link to comment
Share on other sites

mr Savovski, grow the fuck up!

какве су то емо-приче, ето сад је овако, сад се не везујем, опекла ме, јебала се на мору, патио сам...

матори, нема ни један човек љубави да је баца около. ону коју би женио - препознаћеш на километар, и знаћеш како ћеш са њом, јер ће то да ти буде мисија за цео живот, или ћеш бар тако да је гледаш. ово остало, "везе" и сл. ту је највећи проблем истрпети понекад и у мањем обиму оно што ожењени трпе целог живота - њене бубице и сл. то све, додуше, само ако желиш да та веза опстане, ако кост-бенефит каже да ти се остаје у тој вези (дубоко грло, балерина, психо нимфа, или нешто слично). приче типа "није ми се јавила", "не можемо да се договоримо где да изађемо", "хладна је" су приче за малу децу. баш малу децу.

узми своје и слободан си. мораш само да знаш шта хоћеш, да би то могао да узмеш, а ту је проблем у теби, а не у њима.

само тврдо.

"у љубави једна страна љуби, а друга подмеће образ." - франсуцка пословица

уздравље, Чабке и не тупи, него се уравнотежи. само самозадовољан мушкарац је привлачан женама и то је једина права истина.

не будите сисице (© Деда)!

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

(ostavila me zbog lika sa mora gde je bila na praksi za grčki, lol)

...

već sam bio u fazonu lol ja još patim zbog glupe razmažene Madjarice

Чабке, је л' ти се риба звала Река?

Не тролујем.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ne :D

Debeli, gde kod mene izvuče emo momente pored ovih silnih višegodišnjih patiša? :) Ali, lepo si složio to što si rekao, generalno tako i treba da stoje stvari, da se uravnotežim, kako si rekao, u tome je ključ za mnoge stvari.

Kili, javi se i ako me vidiš negde drugde irl, ne mora okolina filozofskog :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bre, puna Srbija Madjarica. Ja sam u životu eto sa dve stigao da se spetljam, a i jedna od najboljih jgd cura je polumadjarica, evo baš danas u 5 imamo predavanje zajedno! :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ону коју би женио - препознаћеш на километар, и знаћеш како ћеш са њом, јер ће то да ти буде мисија за цео живот

мораш само да знаш шта хоћеш, да би то могао да узмеш, а ту је проблем у теби, а не у њима.

jebote kao da je to sve jednostrano i da sve zavisi samo od jedne osobe. Sta ako je meni "misija" a ona je u fazonu "lol gtfo, nasla sam drugog"? Onda to bas i ne bude misija za ceo zivot nego moras da kazes sebi "e bro zajebo si se, nije to to bas misija, sva zivotna logika do sada ti pada u vodu poz"

Ključ je u sklekovima.

I hear you bro

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto se ne slazem sa ovim ssi, jer da je tako, realno, vrlo lako bi znali sta i kako sa kujama. Kad pogledam u nazad, svaka je bila bas razlicita... Al dobro, thats just me.

Sto se same teme tice, od veze zavisi kolko treba da prebolis i kako, i naravno svako drukcije to radi..

edit: kako nista nisam rekao u sustini LOL.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

jebote kao da je to sve jednostrano i da sve zavisi samo od jedne osobe. Sta ako je meni "misija" a ona je u fazonu "lol gtfo, nasla sam drugog"? Onda to bas i ne bude misija za ceo zivot nego moras da kazes sebi "e bro zajebo si se, nije to to bas misija, sva zivotna logika do sada ti pada u vodu poz"

па то испада као да би сваку другу женио.

хтео сам да кажем, када си сигуран да би неку оженио, тај адут оверрулује све остале адуте, и ниси у проблему. уз то, не очекујем да би неко са 18-24 године хтео да се жени, што онда тај период сврстава у други део мог поста. после тих година свака би да се уда, а она која не би да се уда - њу ваљда не би ни женио. ствари ЈЕСУ једноставне.

;)

око недоумице коју имаш у вези са другим цитатом, поента је следећа: мораш да знаш шта хоћеш, веза оно излазимо се, прцамо се, боли ме паја, уживам, или женио бих је. у оба случаја зависи само од тебе. око жењења сам се објаснио, а око везе сам се такође објаснио. остави те нека с којом си био у вези и ти кажеш ЈАОМИНГ.јпг, идемо даље.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...