Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Video danas rurmobil na miljakovcu...nisam mu se javio :(

Pa, ruromobil je sada najčešće na miljakovcu tj. kod mene, kad se nešto servisira.

Javi se ako budeš hteo krug :) mada će sutra kod drugog čika majstora, nastavljamo radove ;)

e jel ima neko nekoga za (3D) stikere, sečenje klirita/metala po želji i tako to?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ovo sve izgleda vrh ako mene pitate. Ako treba da nešto "zamerim" možda nije morala da ide kontura u narandžasto već samo ove glavne linije velike, ali stvarno to je baš minimalno i možda samo individualno. Sve drugo je vrh.

Al' mene zanima jel popravljen taj plovak i jel imamo novi greben?

I ako je sedište zavareno, samo onda još pitanje jel sređen nekako pojas?

Sve drugo je vrh, gg!

Link to comment
Share on other sites

1. Šta imaš za sečenje klirita, mašinu neku?

2. Krilo ... pa pričali smo da ćemo farbanje ostaviti za proleće, kada i zamenu krila, da ne bismo to radili sad pred zimu. Znači ako sve bude kako treba, na proleće bi išao kod limara da sredi koliko može delove sa rđom i one "balončiće" i pritom da zameni i krilo. Tada je u planu i da se stave nove letnje gume dve pozadi. Tako da, ako sad sredimo još muziku pred zimu za proleće ostaje "samo" brending.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sve izgleda vrh ako mene pitate. Ako treba da nešto "zamerim" možda nije morala da ide kontura u narandžasto već samo ove glavne linije velike, ali stvarno to je baš minimalno i možda samo individualno. Sve drugo je vrh.

Al' mene zanima jel popravljen taj plovak i jel imamo novi greben?

I ako je sedište zavareno, samo onda još pitanje jel sređen nekako pojas?

Sve drugo je vrh, gg!

Plovak se radi, tablu čekamo. Moram da je vidim pre nego bilo sta krenemo da radimo.

Sedište je zavareno i reparirano, tako da je sad pozicija sedenja nesto viša. Meni savršeno odgovara, a videcemo kako ce nesto krupniji momci da se snađu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ako hoćete zajedničku akciju Domestosom, može, ja sam za, ali čisto da kažem da sam danas dobio neki liflet igrom slučaja, neke perionice tepiha koja radi unutrašnje pranje automobila itd i kažu sledeće:

- Komplet pranje iznutra - 2500

- Pranje sedišta - 1000

- Pranje neba - 800

- Pranje gepeka - 500

- Pranje etisona - 800

Tako da, nije to neka cifra realno, da kažemo. Ali nije mi tu cifra bitna koliko kakav je kvalitet rada - ako mislite da mi možemo ručno da operemo kao što će oni, onda daj da mi uradimo. Ako će pak oni bolje oprati jer imaju neke bolje mašine, sredstva itd, daj da vozimo kod njih, 800 kinti je ok cena za taj ceo posao.

Link to comment
Share on other sites

ja sam za varijantu da na rupe u zadnjim vratima, one za elipse, stavimo samo maske, a da zvucnici-elipse idu na plocu iza zadnjih sedista.

drugi par zvucnika bi uglavio negde napred.

i sub u gepek, u zavisnosti kakav cemo sistem nabaviti/sklopiti.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Laki je veoma pametan i snalažljiv dečko, al što ne zna da improvizuje...

Maske možda imam i ja negde gajbi, a stavicemo neku crnu tkaninu iza da se ne provide narandzasta vrata. eto :)

neće da skače auto na amortizerima, loše su nam spone i silen blokovi :D

inače majstor nam je bolestan, pa je auto slobodan preko vikenda i kod mene je, ako neko oce da vozi nek mi se najavi na vreme.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...