Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

vratio sam auto. presao sam 70ak km, dosuo mu za 2k corbe.. kocnica jos uvek skripi ko luda.. malo manje vristi kad se ide nizbrdo recimo. ima uplaceno metar dana parkinga s moj strane... kucam, da cili ne bi pamtio :P

kad se vratim s puta, izorganizovacu da mi posalju player gajbi i ostavicu ga u redakciji, ili kod dovle ako bude vec auto kod majstora.

Link to comment
Share on other sites

ako vam treba neko funkcionalno pojacalo, pretpojacalo cd sharzer, kablovi ovo ono :P recite, imam nesto stoji mi u garazi izbacili iz zenine ibice zauzimalo mesto u malom gepeu... nece niko da kupio ni za 50 eur

ja mislim da će sad dovli krenuti bale na usta :D

lol nece bale, nismo jos ni zvucnike uzeli a kamoli da o pojacalu mislimo :D

znas li G!!! sta tacno imas od te opreme?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Idemo dalje,

Ispostavice se da ona komandna tabla od Granade ima neke satice i na centralnom grebenu, te uzimam i centralni greben. :)

To, zajedno sa plovkom rezervoara, se radi od ponedeljka do srede, najverovatnije.

Takođe, postignut je dogovor i za tapaciranje! Na kraju je 150 evra + materijal, ali ce da bude valjano odrađeno. U taj rad ulaze sva sedišta, sa svim propratnim sređivanjem istih + ceo novi tepih dole. Tapacirunge ostavljamo iste jer su kvalitetni, greota ih je dirati.

Osvetljenje bi trebalo u međuvremenu da se radi. Dakle, radi se napred kombo LED daylight plus LED migavci, nikakva šabanija, biće kulturno; zatim pozadi LED stopaljke sa migavcima, ali i LED unutra. Idemo sa crvenim pozadinskim osvetljenjem na tabli i belim, normalnim osvetljenjem u regioni nogu (ispod sedišta i ispod komandne table).

Ovo je sve što sam ja imao u planu, od bitnijih stavki za proleće je farbanje, mali prednji spojler napred, nove gume pozadi i brendiranje. Muzika neka ako uleti u međuvremenu - nek uleti. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, čekaj, stani:

1. Šta je uopšte centralni greben?

2. Koji je trošak materijala za tapaciranje, ja nemam predstavu a nije dobro ako bude tipa 100 evra na tih 150, to je ipak skoro pa dupli trošak od onog što smo planirali.

3. Neka namesti sedište onda kad je već tu kao i pojas za vozača.

4. Ovo za LED ja i dalje ništa ne razumem, ali ako kad neko bude vozio RURomobil prolaznici kažu "Vidi ga ovaj rom", beri kožu na šiljak!

Link to comment
Share on other sites

ovaj laki ko da ne radi u auto industriji! :P

1. centr.greben je deo komandne table iznad menjaca do gore

2. nem pojma da budem iskren, racunam da nece biti iznad 50 evra, ali koliko sam shvatio tih 150 evra je stvarno dzaba za ruke (zvao sam jos 2 tapetara). Meni radi za te pare jer sam mu dao popust za plocice jos odavno, znao sam da ce mi trebati tapetar! :D Naravno, to sve ako hoces da radis to kako valja, od nule. Ako oces samo presvlake, onda je to druga prica.

3. oce oce

4. jebli vas romi, bice vrh! Ne verujete mi? ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

OK, kul, nadamo se onda najboljem.

Ako se neko razume u kola onda si to ti pa ti prosto verujemo po dve najbolje reči u engleskom - de fault.

Nadam se da je taj greben lepši od onoga što trenutno imamo i uzdamo se da ledice neće biti ružne.

A tapetar bi mogao da pogleda to na vratima gde ima malo zasečeno negde čini mi se, da nekako to "zamaskira", iako se meni ne dopada uopšte taj tapacirung vrata zbog onih nitni buđavih, makar ih prefarbajte u crno.

Link to comment
Share on other sites

mislio sam na to da cu reci coveku kada auto bude bude otisao kod njega da se radi, sto ce verovatno biti krajem sledece nedelje. tada cemo se i videti i sve cu mu lepo objasniti sta i kako, pa on nek precrtava ako oce :D

Do tada, ljudi, dajte predloge za sedišta. Za sada je "na snazi" narandzasti patos, crna sedista sa narandzastim uzduznim straftama. Probacu da nadjem na netu slike, a probajte i vi ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja ću naravno uvek agitovati za "all black" varijantu, jer nekako najmanje se vidi kad je prljava + ne znamo kvalitet tog narandžastog materijala pa ne znamo i da li će da izbledi kao recimo ona crvena kod tebe u Koroli svojevremeno.

Nemam frku sa narandžastim detaljima, možda bi na sedištima štep mogao da bude narandžastim koncem npr, to bi moglo da izgleda lepo i diskretno, ali mogu i cele veće štrafte da budu.

patos je i sad svetao, tako da možda narandžasti stvarno ne bude loš, iako ovako kad napišeš "narandžasti patos" deluje kao bljuv totalni :)

edit: ovo aletovo je ok.

Link to comment
Share on other sites

lol nece bale, nismo jos ni zvucnike uzeli a kamoli da o pojacalu mislimo :D

znas li G!!! sta tacno imas od te opreme?

pogledam u garazi pa javim... nisam redovan na forumu u poslednje vreme... mozda uslikam pa okacim i fotke (nisam nikakav poznavalac ozvucenja za auto te se ne razumem :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...