Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

najbolje da ovde okacite celokupnu cifru,pa cemo lako da je podelimo na ravne casti

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam da napišem update

u petak sam kupio polovnu remenicu (al je kao nova) i novu pumpu za vodu, jutros sam to odneo majstoru. možda će biti problem što je remenica malo veća od stare, pokušaće da stavi malo veći kaiš pa će javiti šta je uradio. ako ne bude morala da se juri druga remenica, biće gotovo sutra.

delovi 3000, ruke 3000, ako ne bude nekih promena.

Link to comment
Share on other sites

ja se prijavljujem za ruromobil cim se vrati sa popravke

ako ga ne dobijem,ukrascu ga i zapalicu izvan zemlje sa njim,ostavicu ga negde u prerijama oradee ili arada

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ruromobil je popravljen, kanim se da idem po njega, napolju je samo 38, juče je bilo 45 u ovo vreme.

grujo, kad si mislio po majice? ja mogu sutra popodne ili u petak

Link to comment
Share on other sites

stigao je ruromobil.

prsla je remenica koja je bila skroz trula, i za sobom odvela pumpu za vodu. pumpa je zamenjena novom nemačkom (lik od kog sam je kupio ju je zvao "hepi" mada je na kutiji pisalo "hupu" ili tako nešto :D), a remenica polovnom od sijere.

delovi su bili 3000 dinara, ruke 1000 din i 20 eur. videću sa lakijem kako to da skupimo i sl.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je dovlina ideja pametna - da krenemo lagano da skupljamo pare za registraciju, i na usput pokrijemo meni popravku :D

trebalo je laki da napiše post o tome, ali izgleda da je zaboravio/nije stigao

Link to comment
Share on other sites

Ma više sam hteo da prvo proverim cene za registraciju itd pa da onda imamo precizniji info pre nego što postujem.

ALi da, generalno bi trebalo da krenemo u to + ovo za popravku a od maja već planiranu godišnju članarinu.

nego, jel živ gruja, jel se neko čuo sa njim? :))

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha,dzanki,aj javi se na pm da se dogovorimo da ti ga dam,sad sam vec na sljaci,ali mojom djuntom,sutra cu onda da krenem ruromobilom na sljaku,znaci na dorcolu sam od 9 do 4!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

danas sam upao u guzvu i primetio da je auto krenuo da se pregreva opet. nista strasno, cim sam izasao iz spica sam stao malo da oladi i nastavio dalje bez problema, cim nisam morao da stojim u koloni, ali ne znam sta je bilo u pitanju. videcu veceras ili sutra ujutru kad se skroz ohladi da odsrafim poklopac na hladnjaku da vidim dal ima vode. cini mi se da ventilator nije palio dok sam stajao u mestu, ali nisam mogao da proverim bez da napravim zastoj jbg, videcu sutra ako mogu nekako.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da se taj ventilator stalno vrti, čim je vezan za isti remen kao pumpa za vodu

možda i nije realno očekivati da se 35 godina star auto ne pregreva u koloni na 60 stepeni :(

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...