Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Ako vam nije problem, zapishite me na test drive krajem aprila poshto cu samo tada biti u BG-u par nedelja...

ja sam iskreno zagovornik ideje da dokle god budes u Srbiji,auto bude tvoj:)Osim ako naravno ne budes mesec dana! :tf:

Ko sto sam isto i da npr. Dziju damo neki termin od 10ak dana posto realno on ne moze na dan da ga uzme ko sto je neko od nas u mogucnosti :)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

za zimu bi svejedno isle zimske gume, mozda i celicare kao jeftinija opcija imho... nece cele zime biti snega i sranja a banana zakon vazu od sumanutog datuma. a matori auto sa zadnjom vucom po snegu... nece biti veselo

ono sto mene zanima.. na koju foru ovo ima kila ko yugo 45? zato i jeste startan sa 1.6 unutra

i dovla ce ovo pre da zna nego iko ... ovo je pravljeno za americki RON92, a evropska varijanta za 95.. a ne bi smeo nikako 98 u njega if i'm not mistaken? da se ne zajebe neko

ono sto sam ja spolja smeknuo na brzinu je da je boja krenula da se dize na par mesta... najvise uz kedere .. i da su skoro svi kederi pojedeni ... takodje ako moze ikako da se zbudzi desni retrovizor .. ako i nema nijedan model, imace za englesko trziste... ruzno izgleda ovako imho a i manje je prakticno s obzirom na velicinu

pozz

Link to comment
Share on other sites

za zimu bi svejedno isle zimske gume, mozda i celicare kao jeftinija opcija imho... nece cele zime biti snega i sranja a banana zakon vazu od sumanutog datuma. a matori auto sa zadnjom vucom po snegu... nece biti veselo

ono sto mene zanima.. na koju foru ovo ima kila ko yugo 45? zato i jeste startan sa 1.6 unutra

i dovla ce ovo pre da zna nego iko ... ovo je pravljeno za americki RON92, a evropska varijanta za 95.. a ne bi smeo nikako 98 u njega if i'm not mistaken? da se ne zajebe neko

ono sto sam ja spolja smeknuo na brzinu je da je boja krenula da se dize na par mesta... najvise uz kedere .. i da su skoro svi kederi pojedeni ... takodje ako moze ikako da se zbudzi desni retrovizor .. ako i nema nijedan model, imace za englesko trziste... ruzno izgleda ovako imho a i manje je prakticno s obzirom na velicinu

pozz

mozes sipati u njega sta god oces, a u saobracajnoj, ako se ne varam, stoji da ima 1475 kg?

a sto se ostatka posta tice - polako, automobil jos nije ni "otplacen" :) a imas i onaj moj post gore koji se odnosi na servis koji bi, pre svega, trebali da odradimo.

zzop

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

samo da se javim da lovu uplacujem do kraja nedelje, nisam overio topik niti znao da ste vec sve zavrsili :)))) videh samo na fb-u

sjajno, kakav mamojebacki zvuk ljudi moji, zmaisljao sam da ce biti tako nesto, ali ono je predrkano :) j

analogni auto!! :D

ako treba nesto rezervnih delova, polovnih ovo ono recite da pogledam ovde u sapcu i okolini, nema sta nema :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad izvalio ovaj topic. Citam od prve stranice i sve mislim sprdnja neka i nema sanse da se skupe pare a sve zbog one "nedaj boze da se Srbi sloze". Kad ono na kraju vidim pazarili kola. Auto je stvarno carski ali me cudi da niste pokusali da razmotrite ideju o onom VW kombiju. Jesam van cele price ali mislim da bi taj kombi bio prakticniji. Npr vise prostora za dekoraciju a i mogli bi ste one rur baskete ili druge event-e organizovati svuda onaokolo. Potrpa se vas 10 iz BG u rur kombi i pravac NS :D Al dobro da ne mracim, i ovaj auto je dojaja. Neka vas sluzi sto duze

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Па неће да те смара пандур ако имаш саобраћајну и возачку, нема везе што нису од истог лика...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozes sipati u njega sta god oces, a u saobracajnoj, ako se ne varam, stoji da ima 1475 kg?

Ako je to polje "F.1" onda je u pitanju 1485 ... ne umem da tumačim ove nove saobraćajne :)

Ovo sve drugo ćemo realno na tom okupljanju kad se skupimo, malo Taunus malo Mortal Kombat :))

Link to comment
Share on other sites

Javi se kad budeš sigurno znao da dolaziš kao i kada dolaziš, biće neko u redakciji.

ja sam imao malkice drugacije iskustvo u praksi...

To je ja mislim od onih "individualnih" stvari kod pandura. Kao što kad te zaustavi i traži ti saobraćajnu i vožačku može da uzme da ti meri dubinu šare i pita jel imaš novu prvu pomoć itd (ali to retko ko radi) isto tako i oko ovlašćenja mogu da te drndaju ako si im baš zapao za oko, ako nisi neće.

A što se konkretnog ovlašćenja za RURomobil tiče, izradićemo ovlašćenja, deluje mi ok, makar za onoga ko hoće ili tako nešto, smislićemo već. Nismo namerno kola na firmu uzimali jer bi tada morali imati putne naloge i slične stvari, što je nepotrebna komplikacija.

Link to comment
Share on other sites

Ja vozim kola na lizing, vode se na lizing kucu, a ni krajnji kupac nisam ja vec firma :D i nikad mi ni putni nalog nisu trazili, kamoli ovlascenje. Mada ja sam bas fin sa pandurima uvek. :)

Ivane, ako ti nije prob, slikaj ga malo (unutra) i okaci fotke?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja sam iskreno zagovornik ideje da dokle god budes u Srbiji,auto bude tvoj:)Osim ako naravno ne budes mesec dana! :tf:

Ko sto sam isto i da npr. Dziju damo neki termin od 10ak dana posto realno on ne moze na dan da ga uzme ko sto je neko od nas u mogucnosti :)

Obichno ne ostajem u BG-u vishe od nedelju dana, nemam vremena od posla... Uzeo bih chisto da provozam malo sina (ako bude dolazio samnom) poshto je i on mala lozana za kola :)

A dolazim negde 21. aprila...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...