Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Odvalice ih Srbija i Teo na Olipmpijadi!!!1 Oh wait...

:( i dalje ne mogu da prebolim polufinale sa turcima gde su nam ukrali zasluzeno finale sa amerima i razocarenje sto smo failovali na eurobasketu.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu Tursku preboleo, vise me boli igra na evropskom prvenstvu, i nonsalantna igra prvog pleja u stilu "uhvatio sam boga za muda, jebite se svi", zato sam potencirao Srbija i Teo ;)

@Alpha: jeste popravio, ali i dalje je to daleko od neke solidnosti kada se igra na takvom nivou. Ali mi se svidja kako igra, nije Rouz-bik stil igraca, koji ce u meso da ide i kad treba i kad ne treba. Izgleda da je dosta gledao Nesa/Kida, pa je pokupio stil igre od njih. I Pol je sjajan plej takodje, mozda malo bolji od Ronda zbog suta.

Link to comment
Share on other sites

LAC - Memphis 3:1 \o/

Drago mi je sto su dobili obe kod kuce jer da je slucajno bilo 2:2 Memphis bi verovatno zavrsio pos'o u sledece dve tekme kod kuce. Mada realno ni jedna ni druga ekipa nemaju sanse protiva SAS-a u sledecoj rundi. Miami : OKC finale poz

edit: @off topic - kladionica

imam teoriju koju planiram da isprobam jedne sezone. Na svaku play off utakmicu odigrati X u singlu od pocetka do kraja bez izuzetaka. Ako se ne varam svaki X u kosarci je ~15 kvota. Zasada je od 32 playoff tekme bilo 3 puta X a cenim da ce u zavrsnici biti jos vise neresenih rezultata. Mozda moze da se izvuce neka kinta

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Lac zamalo da opet preokrenu sa -24. Spustili na -6 al posle toga sve promasili. Inace mislio sam da se igra 2-2-2-1 a ustvari je 2-2-1-1-1 tako da je sledeca u LA. Mada isti im kurac, moraju da dobiju

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Rondo opet tripl dabl sinoc + onaj beg na kraju :>

http://www.youtube.com/watch?v=qccZ4eF_55E

Pau car [roflmao]

07:19 Bryant Jump Shot: Missed

07:18 Bynum Rebound (Off:7 Def:7)

07:18 Bynum Tip Shot: Missed

07:16 Gasol Rebound (Off:5 Def:6)

07:16 Gasol Rebound (Off:6 Def:6)

07:16 Gasol Tip Shot: Missed

07:16 Gasol Tip Shot: Missed

07:16 Gasol Rebound (Off:7 Def:6)

07:16 Gasol Tip Shot: Missed

07:13 Gasol Rebound (Off:8 Def:6)

07:13 Gasol Tip Shot: Missed

07:12 Gasol Rebound (Off:9 Def:6)

07:12 Gasol Tip Shot: Missed

07:10 Gasol Rebound (Off:10 Def:6)

07:10 [LAL 78-75] Gasol Layup Shot: Made (17 PTS

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ko budale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Није фејк, то је онај лик што носи број ципела 100, што му је Рибок правио обућу по мери, беше скоро неки чланак :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...