Jump to content

Balašević in concert


LESkOpoz

Recommended Posts

Вуди објаснио.

међутим, може ли се овој двојици нешто у концу објаснити?

:)

i neodgovorno! :tf:

E vidiš, tako se skreće tema, baciš udicu na sasvim drugu stranu i sad bi mi kao trebali da te peglamo oko toga da li je neko mišljenje "dopustivo" ili "nedopustivo" :)

па ту је суштина, зар не. ја сматрам да је недопустиво неинформисан, а ти мислиш да је то допустиво. и ето белаја.

:)

[:0]

Његова импресија је његова импресија, није његов СТАВ у питању, па да ту нешто сад интервенишеш и дискутујеш, оно, Лешко мисли да је у Либији до јаја, па га ти исправљаш. Он је био на концерту, уживао на концерту и то је то. Све остало је ван контекста и ван његове импресије, која је, да ли сам то рекао, његова. И још плус тематика није таква да је ''исправљива'' или ''допуњива''.

АЛИ СВЕ ОВО НА СТРАНУ, ти заправо хоћеш да кажеш како си понављањем провокативног ванлајнера освешћивао Лешка?!? Брате, дај молим те.

па његова је импресија, није моја, али имам ли право да сматрам да није употпунио свој спектар посматрања да би добио једну импресију веће специфичне тежине?

"освешћивао"... хехехехе, брате. скретао му пажњу.

:)

Па добро, ти си то написао, и нико ти није реч рекао, а поготово ја:) Шеки, Драле и ја не говоримо о томе, мада Драле час говори час не, али Шеки и ја му не замерамо антибалашевићизам, што смо више пута рекли обојица, ако се не варам. Драле зна врло добро шта су ракете, а шта је трава, а прави се да не зна да би заправо он релативизирао оно што је он урадио.

ама шта сам урадио, рекао да је актер, фокална тачка, субјект, како хоћеш год, Лешкићеве импресије ГОВНО. ти кажеш да је то ирелевантно и да није коректно и да немам право на то, и због тога идеш даллеким и тешким путем, са пуно труда да објасниш нешто немогуће.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па можда мислим да је Лешкићева импресија недопустиво непотпуна, јер можда, опет, није свестан чињенице да је одслушао једно говно, хмммм?

Па освешћујеш неког ко није свестан, јел тако? Немој ми се играти речима, знаш на шта сам мислио.

Не, ниси му скретао пажњу, просто ниси. Мислим, можемо ово да сведемо на ''јесам'' ''ниси'' дискусију, али ако ћемо тако, онда ја одох. Ово твоје је трол и то малициозни, а не скретање пажње. Скретање пажње мора да има објашњење иначе је само увреда, не и критика. Бар да си написао ''балашевић је говно'', али не, ти си написао једну реч. Пет пута. После постова који су били у фазону ''чек, ај образложи мало''. Ако то није пркосни малициозни тинејџ трол онда ми ти реци шта је. Чак ниси ни једном написао, па да буде као нећеш да трошиш тастатуру на једно говно, него си пет пута. У размацима. Значи враћао си се на топик да то напишеш. То изискује организацију и труд (какве такве). И ти ниси могао да напишеш један нормалан пост од пет речи бар, него пет постова од једне речи. Немој да причаш да је скретање пажње или исказивање става леба ти, али леба ти.

ама шта сам урадио, рекао да је актер, фокална тачка, субјект, како хоћеш год, Лешкићеве импресије ГОВНО.

Не, то су урадили Иван и Вуду.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

дакле, или почиње да ти бива јасно да си истролован на нивоу шеснеастогодишњака, па ти кључа киселина у желуцу, или мислиш да сам ја потпуно полудео, уз исте симптоме.

није ни једно ни друго, стари мој.

:)

енивеј...

шта ти тачно смета? и даље мислим да ти смета само то што не можеш да оспориш да је Ђ.Б. оно што јесте, да не кажем ГОВНО, па ми технички оспораваш право да износим ту чињеницу.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па ту је суштина, зар не. ја сматрам да је недопустиво неинформисан, а ти мислиш да је то допустиво. и ето белаја.

Ето сад релативизације ниоткуда:)

Тематика је таква, можда Лешко може бити ''недопустиво неинформисан'' о, не знам, демократској странци или свом комшији педофилу. Али о свом утиску са концерта не може. Замисли сад ја идем около и смарам људе како морају да слушају Тупака јер је он један супер уметник, ма и ако не воле реп нек га слушају јер су иначе недопустиво неинформисани. Па на шта би то личило лол, па свако би ми реко пусти ме у пичку материну. Просто, то су неке ствари које не можеш стављати у такве категорије. Просто није ни ствар мишљења.

шта ти тачно смета? и даље мислим да ти смета само то што не можеш да оспориш да је Ђ.Б. оно што јесте, да не кажем ГОВНО, па ми технички оспораваш право да износим ту чињеницу.

аааааааааа ти ниси нормалан леба ми:)

Опет идеш у круг и упоран си у пребацивању теме на трава је зелена иако ти то нико не спори. Ја апсолутно немам намеру да спорим да је он говно. Нити ме нервира то што је он говно. Нити ме нервира то што то неко истиче. Оћеш ли схвтити више тај прости концепт?

Мислим, океј, контам да ме већ тролујеш, ал то теби на част нек иде.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ama ne možemo pustiti Leškića da ide na koncerte uma izolovanog od društveno-političkih dešavanja

Али ово је главни разлог одласка на неки концерт [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Али ово је главни разлог одласка на неки концерт

Može on da ide na koncert ali ne može o tome da javno priča! Ako njegov diskurs nije afirmativan po pitanju Draletovih stavova neka to radi u privatnosti svog maila a ne na javnom forumu [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Dobro, i kakve to veze ima sa Leškovim doživljajem njegovih pesama? Ili uostalom, sa tvojim? Tačnije, kakve to veze ti misliš da treba da ima?

evo, ovo i ja hocu da znam... ali za svakoga, ne samo za draleta ili leska...

ja mogu da ostanem objektivan ako pricamo o nekoj pesmi i da kazem: ova pesma za mene KIDA! medjutim ne uspevam da usmerim koncentraciju na uzivanje u pesmi u konkretnom primeru... meni je pred ocima bednik... a verujte mi SVAKU pesmu NAPAMET sam znao i jos uvek znam vecinu...

Link to comment
Share on other sites

Znate sta bi bilo kul? Da mi prestanemo da idemo dole, vi da prestanete da idete gore, kao i nasi ljudi, umetnici i ostali, da stavimo MEDJU izmedju gore i dole i samim tim nasi prestanu da nerviraju vas, a vasi, npr. vladajuca koalicija nas.

Balas za precednika!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

evo, ovo i ja hocu da znam... ali za svakoga, ne samo za draleta ili leska...

ja mogu da ostanem objektivan ako pricamo o nekoj pesmi i da kazem: ova pesma za mene KIDA! medjutim ne uspevam da usmerim koncentraciju na uzivanje u pesmi u konkretnom primeru... meni je pred ocima bednik... a verujte mi SVAKU pesmu NAPAMET sam znao i jos uvek znam vecinu...

Акценат је на ''ти мислиш да треба'', не на томе да свако има своју границу:) То је оно што он хоће да каже. Нема шта ти да мислиш где треба да буде граница, ти имаш своју негде, ја имам своју негде и то је то. Ниси ти државни функционер па да у твоју границу гледају милиони људи и да од ње зависе (типа иде Тадија па се извињава Хрватима), него лик који слуша неку песму и који мисли нешто о неком другом лику.

Можемо да причамо зашто су нам границе ту где јесу, али не пада ми на памет да те нешто освешћујем и да ти скрећем пажњу да је твоја граница лошија од моје рофл.

Znate sta bi bilo kul? Da mi prestanemo da idemo dole, vi da prestanete da idete gore, kao i nasi ljudi, umetnici i ostali, da stavimo MEDJU izmedju gore i dole i samim tim nasi prestanu da nerviraju vas, a vasi, npr. vladajuca koalicija nas.

Balas za precednika!

А и ти брате тролујеш исто ко и Драле, само на другу воденицу.

И колко знам, владајућа коалиција су ваши колко и наши. И уосталом, шта му дође то наши и ваши, ја сам хомо сапиенс рецимо, не контам ти ја то.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo, ovo i ja hocu da znam... ali za svakoga, ne samo za draleta ili leska...

ja mogu da ostanem objektivan ako pricamo o nekoj pesmi i da kazem: ova pesma za mene KIDA! medjutim ne uspevam da usmerim koncentraciju na uzivanje u pesmi u konkretnom primeru... meni je pred ocima bednik... a verujte mi SVAKU pesmu NAPAMET sam znao i jos uvek znam vecinu...

To je recimo, tvoj lični problem, verovatno zato što si bio ekstra investiran ne samo u muziku nego i u čoveka pa si se razočaro ja nisam nikad seko vene na kult ličnosti pa mi ravno do srca Srbije :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Znate sta bi bilo kul? Da mi prestanemo da idemo dole, vi da prestanete da idete gore, kao i nasi ljudi, umetnici i ostali, da stavimo MEDJU izmedju gore i dole i samim tim nasi prestanu da nerviraju vas, a vasi, npr. vladajuca koalicija nas.

Balas za precednika!

ko ste to vi jakovljevicu?!? o kakvim ti to meni medjama pricas?!? mozda sam ja slep pa ne vidim te medje kao ti jakovljevicu?!? ja nisam proveo godine zivota po stranim poligonima...

Link to comment
Share on other sites

А и ти брате тролујеш исто ко и Драле, само на другу воденицу.

И колко знам, владајућа коалиција су ваши колко и наши. И уосталом, шта му дође то наши и ваши, ја сам хомо сапиенс рецимо, не контам ти ја то.

Kako ko?! Pa Vojvodjani i Srbijanci, tj Austrougari i Turci :tf:

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

To je recimo, tvoj lični problem, verovatno zato što si bio ekstra investiran ne samo u muziku nego i u čoveka pa si se razočaro ja nisam nikad seko vene na kult ličnosti pa mi ravno do srca Srbije :)

zaista nikada nisam imao nikakav kult... ja dok sam ga slusao i isao na koncerte on je pevao... a price izmedju pesama su mu bile "tata zelen, tata nije"...

ok njegove su pesme, ali jebo mu pas mater sto mi ih je zgadio, a da sam sebi nista nije pomogao...

Link to comment
Share on other sites

па-нон-ски гов-нар, па-нон-ски гов-нар, на-на-на-на-нааааа, па-нон-ски гов-нар, па-нон-ски гов-нар, на-на-на-на-нааааа...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...