Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

sabija klip :D

kad sam vec ostavio komentar, mogu i ovo!

case closed. Mada niko nije ni sumnjao.

Koga ne mrzi, neka pogleda :))

ko je ovo? žena David Moralesa? :)

mada nećete izdržati svih 8 minuta siguran sam :)

eKJgz.png

edit:

oh mon dieu ... svaka druga rečenica double-facepalm

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko je ovo? žena David Moralesa? :)

Apsolutno ne, to joj je valjda stage-name :) isto kao Igor Garnier :))) Inače je neka ono, Soraja iz 'rvatcke, ima čak i neke pesme svoje.

EDIT: @Laki: sad gledam ovu gusku, na koju sam mislio da su svi zaboravili i pitam se kako ovo živi, postoji, bivstvuje u istoj dimenziji sa nama ostalim smrtnicima?

kako zaboravili kad je bila u najužem izboru za plejboj zečicu godine? ali izgubila je od soraje, koja recimo ima ovakav intervju (od 0:45):

Link to comment
Share on other sites

Pušila hladan kurac pa promukla [roflmao]

VishnjaBrate 5 days ago 42

a inace, taj tdi antidepresiv i nije bio los kao koncept u pocetku, ali su onda poceli mnogo da fejkuju zarad jebenih viewa na yt i sad su ostali jedino da se loze klinci/klinke i likovi koji imaju dve sive celije u mozgu, pa ne vide koliko je iscenirana emisija.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pekar ne ide u teretanu pa ne zna koliko je radio program u srbiji glup. pekare, uzmi najgluplju televiziju i pomnoži sa bezbroj, i dobio si TDI radio.

Istina da u teretane ne zalazim ali slusam radio, i to nocu dok mesim pecivo i ostale testaste djakonije. Ali to je grobarski termin uglavnom ima samo muzika i jedna emisija "Naftalin" retrospektiva hitova, 100 hitova sto je obelezilo godinu pa to poslednjih 20 godina.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa pošto pominju regione, verovatno su dinkićevi.

zanimljivo je da su imali "okupljanje" kad sam bio u NS-u ono pre dve nedelje ili kad god, na trgu su doneli zvučnike i njih 10ak puštalo ovu pesmu, ali samo prva 2-3 stiha na najjače moguće i onda pauza 10 sekundi pa iznova i tako u nedogled.

ali koliko vidim nekako iako je kao bazirano na celoj Srbiji, najveći deo je Novi Sad, pa me tripuje da možda i nije Dinkić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...