Jump to content

Како објаснити женама "наш однос"


Recommended Posts

o itekako mu pametujem, jel si cuo nikola! [}:)]

e sad, kapiram kako zene preuzimaju globano dominaciju - preuzece i na ovom forumu pre ili kasnije :P

u ostalom zasto bi mi decko snimao klinke sa fejsa kad sam i ja klinka sa fejsa xD there is no sence

[ps internet je davnih dana stigao do kuhinje, jos dok ste se vi igrali klikerima u parku]

Gde god krocim tu topik ne raste (ubivam s komentari topike) :D

Link to comment
Share on other sites

sence

1. This is how idiots spell sense, since they have no sense, they can't fucking spell it.

2. This misspelled word is also a form of since according to some idiot - English translations.

[roflmao]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

alooo bre kakav alt, admini proveravajte moja prva dva posta [to je moj IP] a ovo vec sad nije moj IP vec od decka pomenutog

enivej, sense [sence] i true [thrue] vazda pisem pogresno :D

BACK on subject

kapiram da pribegavate skretanju sa teme jer ne mozete da dozvolite da vam zene sole pamet zbog vaseg prevelikog sovinistickog ponosa :D

Gde god krocim tu topik ne raste (ubivam s komentari topike) :D

Link to comment
Share on other sites

Како би кали знао за тај шашави опис, осим ако сам није мислио исто, па решио да провери исправност гуглајући, а један од резултата је био тај! sherlock2.gif

Svakako je to logično, moj dragi prijatelju.

Ali, jedna stvar se ne uklapa u tu teoriju. Kad se unese "sence" u google search, sam engine ispravi sintaksu, što je pouzdan odgovor na jezičku nedoumicu. Pa ipak msje cali nastavlja da kopa. Logika nalaže da je taj odgovor znao i da ga preusmeravanje nije zadovoljilo.

Dosada, pokušaj da ispadne duhovit, ili pak kapricioznost uma? Na to pitanje odgovor zna samo msje cali, koji je nažalost tu tajnu odneo sa sobom u grob.

Msje Hejstings, ovaj slučaj je rešen. Pođimo.

9YsOz.jpg

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

мнееее... извори јављају да је аутентична. не знају ниш' о њојзи. е докле је догурао РУР.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...