Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zajebali su te sabke (kao da je to tesko uraditi) Ti ekseri kojih ti je trebalo 2 za prvi put ne vrede vise od ostalih koji se valjaju kod nas, a koji kostaju izmedju 150 i 300 dinara u zavisnosti od kolicine. Ja za te sto vrede 10e nisam cuo od dve hiljadite na ovamo.

Prvo, meni nije dva za prvi put, ja sam u razmaku od preko 12 sati pojeo polutku, pa polutku, pa kvoter, pa kvoter.

Mene niko nije zajebao, jer ja dinar nisam dao, ortak dobio 50k na ruletu pa izbacivao sve i svašta. Neću sad da idem u detalje, ali on se zna sa kamara dilerima po Bgu jer je u tom fazonu ( gomila poroka, zreo je za svaki sprat u Drajzerovoj), i ova serija što smo mi uzeli kažu da se vrlo retko pojavljuje, zapravo rekoše da generalno vrlo se retko pojavi prava ekstaza po Srbiji, tim pre nema potrebe da se non stop uzima.

Ja nisam u tim vodama, pa samo prenosim ono što čujem, znam da su klinci po Jagodini u moje srednjoškolske dane hapali sve i svašta za neke manje pare, al ko zna šta su jeli icon_smile_big.gif

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, svi su me napušili how yes no

Ne mogu da verujem, jebem ti narod.

Napisao sam par rečenica da podelim to kako mi je lepo bilo na reprizi i svoje prvo iskustvo sa ekserom, ništa nisam pametovao i sutradan njih trideset se naredja da kaže kako ću da se navučem, ja kažem nema frke ljudi nisam ja takav, objasnim zašto neće da bude tako, vrlo kulturno komuniciram NAPOMENEM da nisam u tim tokovima i da sve što znam znam iz 15. ruke, ali onda mora da se nadje par crnih oblaka da me smrače, ok nema frke, nastavi da budete pametni i lepi.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Знаш и сам да не волим генгбенговање такве врсте, али ти превише полажеш на ''нисам такав, знам ја себе'' и тако то, а не пада ти на памет да је то само твоја перцепција и да сви остали који су прсли од гудре, алкохола, јебања, ВоВа, седења на ладном бетону, коце, слушања гласне музике и играња са маказама исто то мисле за себе док се не сјебу. Мислиш ли да се ико сјебо са било чим, а да је мислио да нема контролу? Па да је мислио да нема контролу, не би ни почео.

Мислим брате, ја не знам себе потпуно, нити ћу се знати још двајс година...

Напијеш се ко свиња, људи ти кажу ''често ти то нешто, пази се алкохолизма'', ти брже боље потрчиш да кажеш како ти знаш себе и умеш да дозираш и знаш ортаке које је то сјебало итд. Ко да сам ја трипово да ћу отићи ван контроле кад сам пио раније.

Кажу ти људи лол брзо се изгледа заљубиш, још брже одљубиш, ти пожуриш да кажеш како није него ето није ти још дошла нека риба због које ћеш прснути. Мислим, откуд знаш, можда је тачно то што се другима чини, ти исто то не знаш?

Узмеш гудровину, кажу људи пази ово оно, ти кажеш опет ''знам ја себе'' итд:)

Мислим, немој да схватиш као прозивку, али ево, размисли у себи о том приступу, не мораш да пишеш ништа на форуму. Мада генгбенг јесте генгбенг и то не подржавам јер сам видео доста постова који су holier than thou и ''појо сам свијет'' од стране појединих људи који су те исцимали за то. Али то је нека друга прича.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa ovim pucanjem i ostalim sranjima za Bozic?

Rodio se Isus, 'aj' da bacamo petarde? \o/

Pa nije bas da je to nesto novo ove godine. Svake godine isto, i svake godine mi je muka od toga.

Inace, bas sam lepo rucao, losos, zelena salata, paradajz+feta, krompir, sargarepa. Samo sto cu da ogladnim za pola sata. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nit sam lijep, nit sam pametan. Jbt niko ti to ne govori zato što ga boli kurac za tebe.

Знаш и сам да не волим генгбенговање такве врсте...

Iskreno iznervirao me mohi, zato što mu je u prirodi da bude nepopravljivo neotesan i nekulturan svojim sitnim doskočicama.

Ništa ostalo nisam ni shvatio loše i odlično razumem na šta ljudi potenciraju i čak mi je i drago bilo, ali mi je smešno i da pomislim na takav razvoj situacije, jer jednostavno to nisam ja, kad bi me neko znao uživo dobro, znao bi o čemu pričam.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga, ovi su bili plavi i imali su nacrtanu stilizovanu krunu na njima, eto možda znate o kojima se radi.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, meni su za dzabe bili icon_smile_big.gif

Sve ostalo je rekla - kazala.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e koji patch treba da skinem za igranje dote?

+1 za bacanje petardi, covek bi pomislio: ajde, ostalo je od nove godine pa bacaju, ali danas se cuju znatno vise nego proteklih dana koji su bili jos blize novoj godini.. jos ovde kod mene prave neke rafale sto traju po minut i vise...

Link to comment
Share on other sites

deste braco drugovi, samo da se javim sa sela. bice slika, ne brigajte!

capke konan lol

Vica me prati lol! :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Da, svi su me napušili how yes no

Ne mogu da verujem, jebem ti narod.

Napisao sam par rečenica da podelim to kako mi je lepo bilo na reprizi i svoje prvo iskustvo sa ekserom, ništa nisam pametovao i sutradan njih trideset se naredja da kaže kako ću da se navučem, ja kažem nema frke ljudi nisam ja takav, objasnim zašto neće da bude tako, vrlo kulturno komuniciram NAPOMENEM da nisam u tim tokovima i da sve što znam znam iz 15. ruke, ali onda mora da se nadje par crnih oblaka da me smrače, ok nema frke, nastavi da budete pametni i lepi.

pa dobro,sasvim je normalno da masa hoce da ti skrene paznju da si se cackao sa zajebanom stvarcicom:)

Ali ono sto je mene odusevilo je to da si ti to podelio sa rurom,a mislio sam da je to vreme proslo i nekako mi do jaja sto toga ima i dalje:)I vlada kad je napisao da je lizao eside,uhvatila me neka rur seta i odmah me podsetilo kad sam otvorio topik jer je ribi koju sam sprco kasnilo:)))Tad hejt nije bio toliko snazan u ruru,ali naravno da su me zajebavali ko konja:)))I da,kasnilo joj 24 dana,kad je dobila bilo je

tumblr_lwm8c0oIaJ1r4arxwo1_500.gif

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a ekseri sa krunom, to je sha-ila edition

i ne karajte cabketa ko da ce postati koman zbog eksera. sad ovde ide 74 fore o kjootu, i tiganju i vimbldonu i tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja imam problema sa kockanjem (kladionicom) ja to znam i meni do jaja.

doduse, koliko sam skapirao i nije tezak stadijum (jos uvek, hvala bogu, trosim svoje pare, tj igram svojim parama) i nadam se da ce tako ostati.

jebes drogu jebes alkohol (e i za alkohol sam mislio da sam alkos, ali u poslednje vreme sam sebe uverio da nisam :)) kada odigram tiket, to me ispunjava...

jbg

OSECAM SPLIT U NAJAVI IDEMO

JE BI PRLJAVE GROBARE

JE BI

JEBI!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...