Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Који шок сад. Доселили се неки нови у зграду и видим жену како се мучи с неким пакетима и торбама, јавим се љубазно, питам да ли треба помоћ, жена одушевљено прихвати. Још је била расположена све као "Хвала ти, сине." Попнемо ми то горе, ал пошто је то нека лагана, али кабаста кутија са вероватно неким чашама и шољицама, могао сам да је држим у једној руци, али сам једва видео испред себе, а у другој сам носио цегер и неке кесе. Дођемо испред врата од стана, иначе је скучен простор, пошто има гелендер тачно испред, нисам ни помишљао да бих то могао негде испред да спустим, него кренем за њом у стан. И жена креће да хистерише нешто, прво нисам извалио шта је, на тренутак сам помислио да има неког кућног љубимца који је направио хаос ил нешто, међутим, извалим да су речи упућене мени и да ме жена критикује због тога што сам ушао обувен, а они тек ставили нове тепихе, како сам непристојан, како млади немају трунку васпитања и тако даље. То све са неким нагласком. И да су ми слободне руке биле не би ми пало на памет да се изувам на ходнику зграде, втф? Само сам спустио кутију и кесе и као "Ок, ок, извињавам се." И кренуо доле, а она је наставила сигурно бар још спрат испод док нисам сишао.

SELJANKA !

Isključi joj struju !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Srećan božić!

Inače, legao sinoć oko 22h i ustao pre nekih 10 minuta, šlogirao sam se plus sam sav ukočen :c

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sinoć je bilo fantastično na maskenbalu, skoro se nisam toliko smejala, skakala i igrala ... upoznala sam nekog dečka s kojim sam igrala poslednji deo večeri, a sve je krenulo sa ovom pesmom ...

Spu je bio najbolji na maskenbalu, najjača maska ikada !!! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

+1

jebes mi sve, preslatku devojku sam upoznao!

Što ti se jebe sve, kad si upoznao tu jednu preslatku? coolface-1.png

Srećan božić!

Inače, legao sinoć oko 22h i ustao pre nekih 10 minuta, šlogirao sam se plus sam sav ukočen :c

Ja sam lego oko 21 ustao sam pre deset minuta :D Ali sam bio i pijan i nisam spavao nekih ~32h :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sinoć je bilo fantastično na maskenbalu, skoro se nisam toliko smejala, skakala i igrala ... upoznala sam nekog dečka s kojim sam igrala poslednji deo večeri, a sve je krenulo sa ovom pesmom ...

Spu je bio najbolji na maskenbalu, najjača maska ikada !!! :)

hehe to je bio lesko !:) maskirao se ! konacno je uspeo :D

@dolio

brate vidis da se zeza :D: D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sprco?

Nisam, je l si ti prco?

ajde,ko ce prvi

spr? :tf:

dunja, aca ti je čestitao božić, a ti ga praviš ljubomornim tu

c,c,c žene [:D]

Aca me je izneverovao :D

wait what?

Ja sam lego oko 21 ustao sam pre deset minuta :D Ali sam bio i pijan i nisam spavao nekih ~32h :D

Ako oduzmemo činjenicu da nisi spavao dosta dugo i da si bio pijan, well you win :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...