Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imam je ja i dobra je, međutim brzinski je na nivou 6790 koja je jeftinija. E sad, troši dosta, u tom pogledu je GTX 550 Ti bolji. Optimalna kupovina u tom rangu je 6770, malo troši i nije mnogo sporija od GTX 550 i 6790.

Link to comment
Share on other sites

Budi mi ortak malo pre "E ajd' sa mnom do trga, moram nešto da odnesem proti"

fuuuuuuu proto :C

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ovo za bus kontam, kao ajde. I slazem se tu sa Kalijem, ako se ne prave sranja, niko te nece drkati, sto mi je i ok. Ali ovo za pesake je stvarno nebulozno. Pa sta sad da mi radi alko test, ja naduvam, i on me vodi na treznjenje. E jebem mu misa bas...

Ili da mu daš jednu črvenu, što je i originalni plan.

Link to comment
Share on other sites

Novi test za prijem u mensu!

U bus...ne

Peske...ne

U japanski auto...ne

Kako će Dušan otići kući?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

PA jebemu sve za taj novi zakon. Kolko ja to kapiram...ne smes da radis sve to (ulazis u bus, ides kuci itd itd.) ako si bash mortus pijan... ali ono, mortus... vidis da u jednom delu pishe "ne smes lezhati na ulici (pijan)". Ako je neko tolko pijan, da ne moze da ustane sa poda, taj brate ne treba ni da prelazi ulicu, moze da ubije i sebe i nekog drugog.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...