Jump to content

South Park: The RPG


shw.

Recommended Posts

osecam se kao da ucestvujem u pravljenu sp epizode :D igra je za sad sjajan ubac :D zasrao sam karaktera izgledam kao douche, jedino me to nervira :(

 

ne mogu da zamislim kako je ova igra mogla bolje da bude uradjena. ja mislim da ce svako ko voli south park da se odusevi.. atmosfera u igri toliko podseca na epizode south parka i toliko vas zavoza da ste deo njih da cak postaje malo jezivo :D svaka im cast, bas su je dobro napravili

 

za sad zamerke se odnose na shop screen gde je dugme back udaljeno kilometar od mesta gde kupujete pa mi ni ne pada na pamet da klikcem cak tamo vec idem na buy/sell da bih se vracao na pocetni prozor i malo se sporo prodaje junk. ali to je smesno mali delic igre. 

i kad instalirate igru nabacite dlce, fini lvl 2 gear se dobija :O

Edited by Makondo
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni čuku proveo u igri, al' ovo je baš zabavno! Animacija je odrađena sjajno, dijalozi (i monolozi) su u pravom south park ruhu a mehanika borbe je zabavna.

8/10, would bang again.

I mene nervira što na junk itemima nema "sell all" dugme :(

Link to comment
Share on other sites

Carska je igra, kompletan scenario je za medalju.

Ja počeo sa Jew klasom, jer sam mislio da je sprdnja i da će da mi dodeli nešto drugo, međutim normalno, sve u fullu (zajedno sa specijalnim napadom, Slingshot of David :)) Carski kad biraš ime isto :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni zvuk jebucka ako pritisnem išta ili kliknem dok je katscin, i zabo mi je u fajt tutorijalu na početku kada sam odbio napad i onda prosto se ništa ne dešava. Restart igre i sve kul, sem tog seckanja sa zvukom, ostalo sve šljaka, super je igra :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko, ko igra na tastaturi mi misu, kako da dragonshoutuje na ulici i slicno? naucio sam od kartmena kako se to radi, i sad kad stisne F pord toga da gadjam ima i ikona za dragonshout ali ne znam kako da udjem u mod za njega jer kad probam da ga radim mrdam se


phyx ja sam dobio torrent fajl na skypu pa ne mogu link da ti dam, a ne znam kako da ti doturim fajl ovako :S


ok ne radi se kao sto me kartmen ucio vec se samo drzi G, pise u magijama. nista :D

Link to comment
Share on other sites

Kartman troluje jako, isto kao kad ti kaže da napadneš protivnika sa riposte u tutorijalu :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam thief

 

ali sam vec zazalio (nisam siguran da ima neke velike razlike sa kim igras i kako igras). kod mongola sam dobio luk sa kojim pravim 150 dmg i sve je jos lakse nego sto je bilo do tada

 

igra je predobra, posle 3-4 sata odoh da odmorim :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

inače, ni meni nije baš jasno koja je to fora da pritisneš F i izbaciti ti Dragonshout desno ali ne radi već moraš da držiš G... a što nema opcija za remapiranje komandi je veliki minus, to i bagovi, ostalo sve sabija :D Inače, ne znam kako kod vas, meni zabagovao Keni kada sam trebao da uradim buddy komandu i uzmem silver key u školi, kada se promeni party na Batersa, onda radi. Nisam skontao jel to bag ili prosto tako mora :S

pljk!

Link to comment
Share on other sites

inače, ni meni nije baš jasno koja je to fora da pritisneš F i izbaciti ti Dragonshout desno ali ne radi već moraš da držiš G... a što nema opcija za remapiranje komandi je veliki minus, to i bagovi, ostalo sve sabija :D Inače, ne znam kako kod vas, meni zabagovao Keni kada sam trebao da uradim buddy komandu i uzmem silver key u školi, kada se promeni party na Batersa, onda radi. Nisam skontao jel to bag ili prosto tako mora :S

ja kontam da mora tako. Ono, keni je kucka i sluzi da sjebes protivnike, a baters je drugar i hiluje i pomaze drugarima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...