Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

U moje vreme iako smo imali komodore, game boy i pc kasnije i sl, igrali smo se i dalje po ceo dan u dvoristu

Ja nisam kreza.gif

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Нек ми сисају курац комшије, пола њих ме искулира, жао ми је и што сам им се јављо некад!

ja imam "problema" sa mladjim komsijama :) oni nemaju tu kulturu :) a stariji se uvek javljaju :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Код мене обрнуто лол

Млађи се увек јаве јер сам чика, средњи су исто или ћаоћао или добар дан, како ко конта себе/мене, а матори хејтују свет, шта ли или не воле ћелаве сликаре или мисле да сам ја лупо у два ујутру, нем појма...

Мислим, нису то сви, фала богу, ал типа 5-6 ретарда.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja se i dalje javljam komšijama, uglavnom me kuliraju sa "mhm ćao ćao" ali onako nadrkano.Mada imam jednog komšiju druga koji se meni javlja!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ja znam neke koji su trčali polumaraton :)

A za javljanje komšijama, pa ono, otkud znam, kad sam bio mlađi svima sam se javlj'o a i svi su odgovarali, sad otkad su tu neke nove komšije oni nešto bojkotuju "ekipu", ostali su i dalje kul. Doduše, pomaže i to što nisam u zgradi pa ne misle da sam "onaj ćelavi slikar što je lupao u dva ujutru, a ČUO SAM DA JE SAD I ZMIJU KUPIO AKO MU POBEGNE PA NAS POJEDE!"

Link to comment
Share on other sites

ахах, па ваљда онда треба да ми се јављају и то са ''господине'', ем имам бијесну звијер, ем сам радовац ен сам луд (оно, уметник па луд)!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...