Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

samo sirovo

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nazalost ona crna boja vise uopste nije onako crna kako je bila kad sam se tek istetovirao, jednostavno kao da koza nije bas najbolje upila pa je onako na nekim mestima prosarano, malo svetlije, medjutim to mi je spomenula i devojka koja me tetovirala kao i jos neko posle da cu morati da "dopunim" jos jednom, jer na tom mestu gde je koza tanka velika crna povrsina nije bas zahvalna, tako da mi ne gine i ovde u BG doradjivanje : )

Link to comment
Share on other sites

Posro sam se malo, stare frustracije [:D] ,  kvalitet i uticaj engleskog roka je neosporan i puno toga volim ali i dosta toga i ne, a prezir je prejaka reč koju sam iskoristio. Određeni animozitet prema PF se rodio još u srednjoj školi iz određenih razloga  [:D]

to sto te naduvala neka klinka zbog lika koji se lozi na pf, nije razlog da sebe uskratis jednog od najboljih bendova.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pih Igore, nije toliko površan zaplet, mada sam sa  [:D] namerno naveo na tako nešto.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

haha, ja još mislio ko zna šta će da istetovira, kad ono, iznenadih se!


edit: spiking of, juče sedam u kola, uključim radio i ono SportFM, kao ajde neka bude, kad kreće neka suluda rečenica voditelja tipa "Apatinska pivara podržava jednako i sport i muziku, i kao što znate na televiziji se emituje Jelen Top 10 i sada ćemo za kraj emisije poslušati sedmo mesto te liste i bend Sharks, Snakes and Planes". Rek'o, vidi ga majebeni, na sve strane!

Link to comment
Share on other sites

Trebao si da istetoviras nesto sto si zapravo igrao i voleo ali ti ne bi bio ti da si to uradio.

 

trebao sam da otvorim topik sta da istetoviram 

 

ako sam igrao igrice, igrao sam ih zbog multiplejera, kvejk, sc i hl su mi nekako bile igre koje su mi ostale zaklesane u tom pocetnom razdoblju. Ako mislis na WC3, jos uvek nisam presao kampanju u istom, a i zamrzeo sam igru vremenom, na stranu sto sam bio na nekom pristojnom nivou igranja, ne lozi me da istetoviram ista iz tog univerzuma. 

Kvejk je ipak kvejk, sc je sc, hl je hl, ali u osnovi mi je ipak ostao kvejk, iako sam bulja u istom :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ajde ti procitaj ponovo

 

 ne moras da budes alfa i omega u necemu da bi vorsipovao isto na odredjen nacin...

 

prvi disk koji sam dobio sa igricama je imao quake i sc demo. I to sam posle peglao po igraonama sa svojih 10 godina, ostalo mi je u lepom secanju. Zelim da obelezim to na sebi, nije preko pola ruke, diskretno je


zaista mi je zao sto sam nekome skrnavio peglanje kvejka tako sto sam to urezao u svoje telo,

 

i opet ne mogu da verujem da vodimo marko vs the rur pricu na najimbecilniji nacin,

kao kad bi ja uzeo da pisam po kremicu sto je istetovirao the wall na ruci zbog "kakve ti koji kurac imas veze sa muzikom"

  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Niko nije rekao da moras da igras dobro igru koju bi da istetoviras. Procitaj ti malo bolje.

 

Istetovirao si to zato sto je "kul" u nekom tvom univerzumu, nesto kao kinesko slovo ali za manju publiku, a ne zato sto obelezava nesto u tvom zivotu. Verovatno ti je wc3 sranje jer je nov i nije tako kul kao q1, sc, unreal i slicni.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da bi iko, pa čak ni majebeni, istetovirao bilo koji znak u kojem nije našao neku simboliku, koja je očigledno jača od bilo koje druge simbolike i bilo kog drugog znaka koji mu se vrzma po glavi.

 

A onda samo ostaje pitanje ko je pozvan da ocenjuje "opravdanost simbolike".

Link to comment
Share on other sites

Pa i onaj batica sa "retard" na kineskom je nasao simboliku u tome i istu prepoznaju i ljudi u njegovom okruzenju. Jel to znaci da to treba meni da bude do jaja?

 

Ne treba, reci cu sta mislim o tome, a to sto je osoba kojoj pricam previse glupa da razume je njen problem. Jedino pod znakom pitanja je, ima li poente govoriti, a posto je ovo javno mesto razmene misljenja, bice onih koji razumeju sta pricam i koji se nece naci usamljeni u ovom ,gluposcu ispunjenom, svetu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa i onaj batica sa "retard" na kineskom je nasao simboliku u tome i istu prepoznaju i ljudi u njegovom okruzenju. Jel to znaci da to treba meni da bude do jaja?

 

 

Naravno da ne treba da ti bude do jaja, isto kao što ne treba ni da se nešto sad cimaš da njemu objasniš da mu je tetovaža sa ispisom "retard". Doduše, nije malo fer to poređenje jer taj što mu piše "retard" i dalje misli da piše "ljubav vera nada" ili "hrabrost je u danas".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...