Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

Mare, sranje su ti srp i čekić :tf:

 

 

da, to sam i ja pomislio :D

 

 

Niko nije rekao da moras da igras dobro igru koju bi da istetoviras. Procitaj ti malo bolje.

 

Istetovirao si to zato sto je "kul" u nekom tvom univerzumu, nesto kao kinesko slovo ali za manju publiku, a ne zato sto obelezava nesto u tvom zivotu. Verovatno ti je wc3 sranje jer je nov i nije tako kul kao q1, sc, unreal i slicni.

 

procitaj jos jednom moj post iznad. Ne, wc3 mi je sranje zato sto je bilo i ostalo neizbalansirano govno od igre i hvata me muka kada pomislim na isti ili kad mi ljudi kazu "E MATORI, IMAS WC3 NA KOMPU, AE OPIKAMO JEDNU PARTIJU", na stranu sto sam proputovao dosta na konto istog

 

 

sa druge strane, uopste nisam dosao sa konkretnom namerom da se saram, pravio sam drustvo ortakinji i prosto je doslo do toga "hoces li i ti nesto?", odavno sam hteo da se tetkam, ali prosto nikada nisam uspeo da prelomim, a ljudi su bili bas voljni da mi skinu mrak i onda smo dogovorili da odradimo nesto jednostavno sto posle mogu da budzim i dvoumio sam se izmedju kvejka i ovoga

 

qotsa.jpg

 

kvejk je pobedio, i kao pozadinu cu verovatno odraditi glavu jelena kada budem isao sledeci put

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nista, sada mora da organizujes jedan lan parti u bigzu

quake logo tetovaza nosi obaveze :)

ja obezbedjujem quake i switchere (ostali u gepeku, cabke ih nikad nije uzeo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebeni, ono moje "pročitaj opet" se odnosilo na argumentaciju u tvom postu iznad, da se razumemo.

 

ja obezbedjujem quake i switchere (ostali u gepeku, cabke ih nikad nije uzeo :)

 

a ko će da podesi mrežu?

Link to comment
Share on other sites

AE BRE AE 

 

1465114_10202558528707124_749115563_n.jp

 

 

 

 

1457454_10202558528307114_2073651269_n.j

 

 

1454696_10202558528667123_1675182007_n.j

 

 

 

 

1392429_10202558530227162_325456472_n.jp

Lep gest Mare. Ako ti je ovo prvi tet u zivotu, treba dosta hrabrosti sesti na stolicu i bockati nesto sto ces nositi ceo zivot. Moje misljenje je da si taj tet mogao odraditi na nekom drugom delu tela.. Na primer, dobro bi stojao na ledjima, ili na podlaktici ili na listu bilo da je leva ili desna noga. Quake je deo nase mladosti i vecina je svoje vreme trosila igrajuci quake i ako si ti osetio potrebu da te taj tet (simbolika) tokom narednih godina tvog zivota podseca na neku ludu gejming mladost, so be it. Respekt ide od mene za hrabrost a i za ideju ;)

Link to comment
Share on other sites

Sam si sebi odgovorio ovim boldovanim delom, ako je to njemu kul - samo napred, zaista nema potreba da bilo ko ovde analizira šta i kako, da li taj logo obeležava ili ne obeležava nešto i njegovom životu itd... ako je njemu kul - to je to, doviđenja, tačka. Ili je možda trebao tebe da pita šta istetovira? pa ako ti odobriš onda da ide kod majstora?

 

Pa isto tako sam odgovorio sta je to u nekom sirem univerzumu, kineska tetovaza na nekom balvanu koji nema pojma sta je to nego nego mu je kul ta spiritualnost i simbolika i TAKO TO SRANJE. Naravno svako tetovira sta hoce, ali ja mu sigurno necu reci da mu je tet do jaja iako mi sam tet kao tet jeste super. Zasto? Da se ponovim, zato sto mi je to kao ribe koje duck-face-uju na svakoj fotki, jer misle da je to kul u njihovom univerzumu (iako je mozda neka lepsa tako). Nalepio si na sebe nesto zbog cega mislis da ces biti kuliji.

 

da, to sam i ja pomislio :D

 

 

 

procitaj jos jednom moj post iznad. Ne, wc3 mi je sranje zato sto je bilo i ostalo neizbalansirano govno od igre i hvata me muka kada pomislim na isti ili kad mi ljudi kazu "E MATORI, IMAS WC3 NA KOMPU, AE OPIKAMO JEDNU PARTIJU", na stranu sto sam proputovao dosta na konto istog

 

 

sa druge strane, uopste nisam dosao sa konkretnom namerom da se saram, pravio sam drustvo ortakinji i prosto je doslo do toga "hoces li i ti nesto?", odavno sam hteo da se tetkam, ali prosto nikada nisam uspeo da prelomim, a ljudi su bili bas voljni da mi skinu mrak i onda smo dogovorili da odradimo nesto jednostavno sto posle mogu da budzim i dvoumio sam se izmedju kvejka i ovoga

 

qotsa.jpg

 

kvejk je pobedio, i kao pozadinu cu verovatno odraditi glavu jelena kada budem isao sledeci put

 

Rofl

 

Da si zapravo igrao sc isto to bi mislio i za njega, a da ne pominjem da si igrao profi kvejk koji je 90% pokrivenost mape a 10% aim i strafe skil. U tome je poenta, gledas druge koji su proziveli taj deo i mislis kako su oni super i kako je to sve super, a ono sto si ti radio sranje. To su kompleksi. Ja sam 6 godina stariji od tebe, a q1 sam igrao samo singleplayer dok sam recimo q2 igrao na netu i u beogradjanci u fondu kapetan dragan, a kontam da bi istetovirao q3 jer mi je najbolji od sva tri, a da ne pominjem sc koji sam igrao cim je izasao i ubrzo zatim na netu pa mi opet warcraft nije sranje i u periodu kad je bio aktuelan mi nije padalo na pamet da se vracam da igram sc. Kukanja za balans je uvek bilo i uvek ce ga biti i ono ne treba da utice na tvoje uzivanje u igrici osim ako si kao sto rekoh iskompleksiran pa te "gubljenje zbog balansa" licno pogadja.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dobro bre pusti coveka, jeboga :)

videce mu neko tet, zvace ga na partiju, ofutiće ga sa nulom i onda će svi shvatiti da je fake.

al sam se projektovo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sranje ti je tetovaza mare, prepravi je u keltski krst, batali te hipike i pridruzi se nacionalistickoj braci, predji na pravu stranu.

 

trebo si da istetoviras ilidana na bicepsu, bio bi najveci car medju metalikama

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

dobro bre pusti coveka, jeboga :)

videce mu neko tet, zvace ga na partiju, ofutiće ga sa nulom i onda će svi shvatiti da je fake.

al sam se projektovo :)

 

joj nube, igrao sam cetvorku sa fatalitijem u monci D:D::D naravno, izuseravala me je picka na slusanje, ali nisam u minus otisao!

 

 

Pa isto tako sam odgovorio sta je to u nekom sirem univerzumu, kineska tetovaza na nekom balvanu koji nema pojma sta je to nego nego mu je kul ta spiritualnost i simbolika i TAKO TO SRANJE. Naravno svako tetovira sta hoce, ali ja mu sigurno necu reci da mu je tet do jaja iako mi sam tet kao tet jeste super. Zasto? Da se ponovim, zato sto mi je to kao ribe koje duck-face-uju na svakoj fotki, jer misle da je to kul u njihovom univerzumu (iako je mozda neka lepsa tako). Nalepio si na sebe nesto zbog cega mislis da ces biti kuliji.

 

 

Rofl

 

Da si zapravo igrao sc isto to bi mislio i za njega, a da ne pominjem da si igrao profi kvejk koji je 90% pokrivenost mape a 10% aim i strafe skil. U tome je poenta, gledas druge koji su proziveli taj deo i mislis kako su oni super i kako je to sve super, a ono sto si ti radio sranje. To su kompleksi. Ja sam 6 godina stariji od tebe, a q1 sam igrao samo singleplayer dok sam recimo q2 igrao na netu i u beogradjanci u fondu kapetan dragan, a kontam da bi istetovirao q3 jer mi je najbolji od sva tri, a da ne pominjem sc koji sam igrao cim je izasao i ubrzo zatim na netu pa mi opet warcraft nije sranje i u periodu kad je bio aktuelan mi nije padalo na pamet da se vracam da igram sc. Kukanja za balans je uvek bilo i uvek ce ga biti i ono ne treba da utice na tvoje uzivanje u igrici osim ako si kao sto rekoh iskompleksiran pa te "gubljenje zbog balansa" licno pogadja.

 

mohi, stop pls, :)) 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ajde ti procitaj ponovo

 

 ne moras da budes alfa i omega u necemu da bi vorsipovao isto na odredjen nacin...

 

prvi disk koji sam dobio sa igricama je imao quake i sc demo. I to sam posle peglao po igraonama sa svojih 10 godina, ostalo mi je u lepom secanju. Zelim da obelezim to na sebi, nije preko pola ruke, diskretno je

zaista mi je zao sto sam nekome skrnavio peglanje kvejka tako sto sam to urezao u svoje telo,

 

i opet ne mogu da verujem da vodimo marko vs the rur pricu na najimbecilniji nacin,

kao kad bi ja uzeo da pisam po kremicu sto je istetovirao the wall na ruci zbog "kakve ti koji kurac imas veze sa muzikom"

 

znam pola wall-a i pola dsotm-a da odsviram, malo li je ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...