Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

ne znam zasto kacim ovo ali evo malo da hejtujete amere :tf:

Reprezentativni primerak zenke wyominshkog rednecka uslikan kako se priblizava pojilistu.

166c6ee.jpg

au bre sta je ovo, je l' ovo takozvana ''debela osoba''?

ja nikad u zivotu nisam tako nesto video ovde, mozda ima neka u evropi ali ovo je...

 

 

Link to comment
Share on other sites

au bre sta je ovo, je l' ovo takozvana ''debela osoba''?

ja nikad u zivotu nisam tako nesto video ovde, mozda ima neka u evropi ali ovo je...

Pa kad jedu genetski modifikovanu hranu, tacno su debeli gde modifikuju te zivotinje da bi dali vise mesa, svi se goje pa rukama i nogama ko svinje koje jedu :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pa kad jedu genetski modifikovanu hranu, tacno su debeli gde modifikuju te zivotinje da bi dali vise mesa, svi se goje pa rukama i nogama ko svinje koje jedu :D

Kada sam dosao ovde i video kakvo im je npr voce (a i ostala hrana) plasticno i izvestaceno nekako mi bilo dragu sto je i pored divljastva koje vlada kuci zakon o hibridnoj hrani striktno zabranjuje istu. Doduse kontam da ni nemamo tehnologiju za masovnu proizvodnju takve hrana. Sirotinja smo al neka, barem se zdravo hranimo :tf:

Inace najdeblja osoba u celoj skoli izgleda kao neka mutacija, jos gore od ove. Stomak joj ima shlauf masnoce koji isto tako ima jos jedan dodatak sala. [puke]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...