Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

meanwhile in Serbia

37501_1458727621524_1033396921_1304931_3791933_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo bas kul fora. ljudi se manje umaraju, a ne unistava se zasad. Da mogu da smislim nesto slicno za maline, napravili bi mi u Arilju veliku bistu ;) :P

Ideja je genijalna, ali je klasična ''meanwhile in'' fotka :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo bas kul fora. ljudi se manje umaraju, a ne unistava se zasad. Da mogu da smislim nesto slicno za maline, napravili bi mi u Arilju veliku bistu ;) :P

Napraviš onu šipku sa klizajućom stolicom, kao za invalide na stepeništima, i onda čovek sedi a bere!

Link to comment
Share on other sites

Ideja je genijalna, ali je klasična ''meanwhile in'' fotka :D

Ovo je malo starija slika.

Koliko se vidi sa slike, dok se oni ovako glupiraju masina ne obavlja nikakav drugi posao tako da deluje kao puko rasipanje goriva ( u ovom slucaju ocigledno nije dovoljno skupo ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

gde je ovaj bilbord, u somaliji:)

nigde, fotomontaza, napravljena verovatno zbog nekog sranja vezanog za Finsku i izbeglice tamo... ne znam.

Ovo je malo starija slika.

Koliko se vidi sa slike, dok se oni ovako glupiraju masina ne obavlja nikakav drugi posao tako da deluje kao puko rasipanje goriva ( u ovom slucaju ocigledno nije dovoljno skupo ).

Od kud ti to da se glupiraju?

Link to comment
Share on other sites

icon_smile_shock.gif Sjajno bogte!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Rbm9d.jpg

Put oko sveta u zastavama, cale sad rekao :D

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...